Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

XDefiant Beta Testlerine 1 Milyondan Fazla Oyuncu Katıldı

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft’un yeni FPS oyunu XDefiant, kapalı beta testlerinde 1 milyondan fazla oyuncu tarafından denendi.
Görsel 4: XDefiant Beta Testlerine 1 Milyondan Fazla Oyuncu Katıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft’un Call of Duty’e cevabı olarak da adlandırabileceğimiz birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu XDefiant’ın kapalı beta testlerine bir milyondan fazla oyuncu katıldığı duyuruldu.

Kapalı beta bugün (23 Nisan) sona eriyor olsa da daha önce Tom Clancy serisinin bir parçası olması planlanan XDefiant’ın durumu çok da kötü görünmüyor. Bu haftanın başlarında, resmi Twitter hesabı bir milyondan fazla oyuncunun kapalı betaya katıldığını duyurdu.

XDefiant oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Oyuncu sayısı, oyuncuların yeni bir FPS oyunu aradığını gösteriyor olabilir ancak bu oyunun uzun vadede kalıcı olacağı anlamına gelmiyor. Benim de katıldığım testlerde oyunun herhangi bir sorununun olmadığı görülüyordu fakat oyunu tekrar oynamak için herhangi bir motivasyon ögesiyle karşılaşmadım. Sıradan bir FPS oyunu gibi hissettiren XDefiant’ın oyuncuları kazanmak için ne yapacağını bekleyip görmek gerekiyor.

Hızlı tempolu, 6’ya 6 FPS oyunu ilk olarak 2021 yılında bir sızıntı ve çeşitli tanıtım videolarının ardından ortaya çıktı. Overwatch 2 ve Team Fortress 2 gibi oyunlara bezer şekilde, hepsi farklı Ubisoft oyunlarından (ağırlıklı olarak Tom Clansy serisinden) esinlenilen benzersiz yetenek setlerine sahip karakter sınıfları bulunuyor. Ghost Recon’dan esinlenilen Phantoms, The Division’dan esinlenilen Cleaners, Watch Dogs’tan birebir aktarılan DedSec sınıfları da bunlara örnek olabilir.

XDefiant’ın şu anda duyurulmuş bir çıkış tarihi yok, ancak PS5, Xbox Series X/S ve PC’de yayınlanması planlanıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Steam Xbox Yayıncı İndirimi Belirli Oyunlarda %80'e Varan İndirim Sunuyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam Xbox Yayıncı İndirimi Belirli Oyunlarda %80’e Varan İndirim Sunuyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Wild Hearts İnceleme - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Wild Hearts İnceleme

Alakalı İçerikler
""