It Takes Two Yılın Oyunu Seçildi

Takip Et
It Takes Two, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards’da; Deathloop, Resident Evil Village gibi oyunları geçerek Yılın Oyulu ödülünü kazandı.
Görsel 3: It Takes Two Yılın Oyunu Seçildi - Rehber - Oyun Dijital

Hazelight Studios’un co-op macera oyunu It Takes Two, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards’da Yılın Oyunu ödülünü kazandı. Deathloop, Resident Evil Village, Psychonauts 2, Metroid Dread ve Rachet & Clank: Rift Apart dahil olmak üzere ödül için altı aday arasındaydı.

Ödül, Hazelight Studios yönetmeni Josef Fares tarafından kabul edildi. Fares, Hazelight’taki ekibin geri kalanına teşekkür etti ve ödülü kızlarına adadı.

It Takes Two nedir?

Benzersiz bir oynanışa sahip co-op macera oyunu It Takes Two’da oyuncular, yakında boşanacak ebeveynler olan Cody ve May olmak üzere iki oyuncuyu seçiyor. Boşanmakta olan çiftin kızları bu durumdan oldukça mutsuzdur ve bir ilişki yardımı kitabı olan Dr. Hakim’in yardımıyla ebeveynlerini oyuncak bebeklere dönüştürür. Oyuncuların oyunda canlandırdığı oyuncak bebekler aslında bu çiftlerdir.

Ayrıca It Takes Two, dört Nintendo oyununa karşı düzenlenen En İyi Aile ödülünü de kazandı. Deathloop Yılın Oyunu ödülünü kaçırırken, Geoff Keighley’in ödül töreninde En İyi Oyun Yönetimi ve En İyi Sanat Yönetimi dahil olmak üzere birçok başka ödülü evine götürdü. İlginç bir şekilde, Yılın Oyunu adayları arasında; En İyi Aksiyon Macerası dalında Metroid Dread dışında hiçbir oyun diğer kategorilerde ödül alamadı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Call of Juarez Gunslinger Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Call of Juarez Gunslinger Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 5: Pearl Abyss, DokeV "ROCKSTAR" Müzik Videosu ile The Game Awards'da Sahneye Çıkıyor - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Pearl Abyss, DokeV “ROCKSTAR” Müzik Videosu ile The Game Awards’da Sahneye Çıkıyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!