Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sony, PS Plus Collection Kütüphanesini Mayıs Ayında Kalıcı Olarak Kaldıracak

Avatar photo
Takip Et
PS Plus Collection, 9 Mayıs tarihinde kapatılacak. Koleksiyondaki oyunlara erişimi kaybetmemek için oyunları bu tarihe kadar kütüphanenize eklemeniz gerekiyor.
Görsel 4: Sony, PS Plus Collection Kütüphanesini Mayıs Ayında Kalıcı Olarak Kaldıracak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony Interactive Entertainment, “PS Plus Collection” hizmetini bu mayıs ayında kapatacağını doğruladı. Koleksiyonda tüm PlayStation 5, PlayStation Plus abonelerinin kolayca erişebileceği en çok satan 19, PlayStation 4 oyunu yer alıyordu. Kütüphaneye erişim 9 Mayıs’ta kapatılacak.

PS Plus Koleksiyonu, PS4’ün en sevilen oyunlarından oluşuyor ve God of War, Batman: Arkham Knight, Bloodborne, Resident Evil 7, The Last of Us Remastered, Until Dawn, Fallout 4, Days Gone ve Monster Hunter World gibi pek çok oyunu içeriyor. Sunulan oyunların kalitesi göz önüne alındığında, koleksiyon kesinlikle PlayStation Plus aboneliğinin en cazip yönlerinden biri.

PS Plus Collection kütüphanesi kapatıldıktan sonra oyunlara erişilebilecek.

Sony Interactive Entertainment, koleksiyonda yer alan oyunların koleksiyona erişim kapandıktan sonra da oyuncular tarafından erişilebilir olacağını doğruladı. Oyunlara erişmeye devam etmek için belirlenen tarihten önce PS Plus Koleksiyonundaki tüm oyunları kütüphanenize eklediğinize emin olun.

PlayStation Plus, yenilenmiş, katman tabanlı abonelik hizmetini 2022 yazında başlattı. Xbox Game Pass hizmetiyle rekabet edecek şekilde yapılandırılan klasik hizmetin yeni modeli, PlayStation kullanıcılarına aylık olarak çeşitli yepyeni, yeni ve klasik PlayStation oyunlarına erişim, dönüşümlü oyunlar, beta erişimi ve diğer bonuslar sunuyor.

PS Plus Collection, 9 Mayıs tarihinde PlayStation Store’dan kaldırılacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Hi-Fi RUSH Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hi-Fi RUSH Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: The Last of Us Part 1 PC, Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Last of Us Part 1 PC, Ertelendi

Alakalı İçerikler
""