Sponsorluk ve Reklam

Oyun Dijital olarak en temel amacımız oyunculara günlük oyun, donanım, espor haberlerini ve oyunlarda yardımcı olabilecek rehber veya liste içeriklerini hızlıca ulaşabilecekleri şekilde hazırlamak ve bu doğrultuda 2021 yılının başından beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu amaç doğrultusunda, 5 farklı haber uygulaması ve 6 farklı sosyal medya platformunda aktif olarak içeriklerimizi oyunculara ulaştırıyoruz.

Reklam Türleri

Site ziyaretçilerimizin kaydırma oranlarının en yüksek olduğu; içerik sayfalarının üstünde, yazı içeriklerinin ilk paragrafından önce, sidebar üstünde ve ana sayfa da slider altında yer alan banner alanlarını markanızın veya ürünlerinizin tanıtımı için değerlendirebilirsiniz. Bu reklam modelinde alınabilecek en kısa reklam süresi 1 haftadır.

Advertorial Reklam (Tanıtım Yazısı)

Basın bülteni, haber, duyuru, tanıtım yazısı, ürün/hizmet tanıtımı vb. olmak üzere içerik reklamlarını “Bülten” kategorisinde yayımlıyoruz. Bu kategorideki içerikler minimum 300 kelime olmalı ve Oyun Dijital’e özel yazılmış olmalıdır. Bu tür reklam içerikleri süre limiti olmadan eklenir. Ayrıca, arama motorları ve yayında olduğumuz içerik platformlarında da yer almaktadır.

Bu tür içeriklerde en fazla 2 adet olmak kaydıyla, istediğiniz anahtar kelimeyle dofollow bağlantı alabilirsiniz.

Ürün İnceleme İçeriği

Türkiye pazarına yeni satışa sunduğunuz ürünleri kullanıcılara tanıtmak için tarafsız bir inceleme yazdırabilirsiniz. İnceleme kategorisinde bu şekilde bir içerik girdirmek için önden bilgi vererek ürünü bize ulaştırmanız yeterlidir. Editörlerimiz, tamamen tarafsız olarak ürünü inceleyecek ve deneyimlerine göre kullanıcılara tanıtacaktır.

İletişim

Reklam, sponsorluk, tanıtım ve iş birlikleri için bize aşağıdaki formdan ya da [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz.