Steam Next Fest İle Yüzlerce Bedava Demoyla Başlıyor

Avatar photo
Takip Et
Steam Next Fest, indie oyun yapımcılarını sizlerle buluşturmaya geliyor.

Steam Next Fest, bugünden itibaren başlıyor ve 22 Haziran’a kadar yüzlerce oyun demosunu kütüphanenize getiriyor. Bunlarla beraber, oyun yapımcıları canlı yayınlara katılacak ve yapımları hakkında açıklamalar yapacaklar.

Steam Next Fest ile her türden oyun demosunu oynamaya hazır olun.

Hangi tür oynamak isterseniz isteyin, her türden bol bol seçenek bizleri bekliyor. Çok beklenen Sable, tek renkli karanlık bulmaca platform oyunu White Shadows, alternatif tarih FPS oyunu Industria, tur-bazlı taktiksel rol yapma oyunu Lost Eidolons, gizemli keşif oyunu Lost at Sea, anime tarzında 3 boyutlu rogue-lite Rogue Spirit gibi oyunları deneyebilirsiniz.

Motosiklet simülasyonu oynamak isterseniz Rims Racing‘i deneyebilirsiniz. Kainga: Seeds of Civilization isimli çok sevimli bir antik köy kurabilir, Lilith Odyssey isimli acayip bir uzay macerasına çıkabilir, City of Gangsters ile bir mafya yönetebilir ya da The Rocket Stop Incident bir yandan korkmamaya çalışıp bir yandan bulmacalar ile uğraşabilirsiniz.

Sadece bunlarla da kalmıyor, E3’te görüp görmediğimiz yüzlerce oyun demosu bizleri bekliyor. Biraz rahatlayıp Harmony’s Odyssey‘in bulmacalarına kendinizi bırakabilir, Grotto‘nun hikayesine kapılabilir, kovboy temalı Cowboy Life Simulator’de silahşörlüğünüzü test edebilir, psikolojik gerilim Nightbook ile uykularınızı kaçırabilirsiniz. Reshaping MarsMohism, and Extremely Realistic Siege Warfare Simulator gibi oyunların da bedava demolarına ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

GTA Online PS3 ve Xbox 360 Sunucuları Kapanıyor

Sonraki İçerik
Görsel 4: FiveM Rol Terimleri Nelerdir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

FiveM Rol Terimleri Nelerdir

Alakalı İçerikler