Steam Xbox Yayıncı İndirimi Belirli Oyunlarda %80’e Varan İndirim Sunuyor

Avatar photo
Takip Et
Xbox Yayıncı İndirimi, yayıncının Steam’deki oyunlarının büyük bir bölümünde %80’e varan indirim sunuyor.
Görsel 4: Steam Xbox Yayıncı İndirimi Belirli Oyunlarda %80'e Varan İndirim Sunuyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Game Studios, Steam’de satışa sunulmuş oyunların büyük bir bölümünü kapsayan devasa bir indirim başlattı. Xbox Yayıncı İndirimi otuzdan fazla oyunda %80’e varan indirim sağlıyor.

Eskiden Microsoft Games olarak bilinen Xbox Game Studios şu anda 50’den fazla Steam oyununun ve 150’den fazla DLC parçasının yayıncısı konumunda bulunuyor. Yeni başlayan indirim 4 Mayıs’ta sona eren iki haftalık bir süre boyunca devam edecek.

Steam Xbox Yayıncı İndirimi, 39 oyun ve 30 DLC paketinde %80’e varan indirimi sunuyor. Yüzdesel olarak en büyük indirimler Ori and the Will of the Wisps, Recore: Definitive Edition, Dust: An Elysian Tail ve Deadlight gibi görece daha küçük oyunlara yapılmış. Bununla birlikte, en büyük indirimler doğal olarak yayıncının AAA kataloğunda sunuluyor; örneğin, Forza Horizon 4’te %67 indirim ve Sea of Thieves’de %50 indirim bulunuyor. Bu oranlar sırasıyla, 133,33 TL ve 199,5 TL’lik indirim anlamına geliyor.

Age of Empires 4, bu indirimin bir parçası olarak büyük bir indirime tabi tutuldu ve şu anda normal fiyatından %40 indirimle 179,40 TL’ye satılıyor. Gears 5 ve Psychonauts 2 şu anda normalden %65 daha ucuza, sırasıyla 209,65 TL ve 31,28 TL’ye satılıyor. Serideki altı oyunu barındıran Halo: The Master Chief Collection da indirimden nasibini alarak %60 indirimle 159,96 TL’ye satılıyor.

Steam Xbox Yayıncı İndirimi’nde Öne Çıkan Oyunlar

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Nvidia RTX 4070 Üretimi, Düşük Satışlardan Dolayı Azaltılacak - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Nvidia RTX 4070 Üretimi, Düşük Satışlardan Dolayı Azaltılacak

Sonraki İçerik
Görsel 6: XDefiant Beta Testlerine 1 Milyondan Fazla Oyuncu Katıldı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

XDefiant Beta Testlerine 1 Milyondan Fazla Oyuncu Katıldı

Alakalı İçerikler
""