Rambo Gelecek Hafta Call Of Duty Warzone’a Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Rambo, resmi COD Twitter hesabının en son tweet’ine göre 20 Mayıs’ta Call Of Duty Warzone’a geliyor.

Geçen hafta, Call of Duty resmi Twitter hesabı, bir oyuncuyu paylaştı. Oyuncunun adı “SURVIVORJOHN#1009062” idi, toplam 7 saat boyunca 5 oyun oynadı ve bu yedi saat içinde bir şekilde 552 kişiyi öldürmeyi başardı. En iyi Warzone oyuncusu için bile zor iş ama John Rambo için? 522 sayısı, Rambo’nun 5 film boyunca öldürdüğü kişi sayısına eşit.

Call of Duty Twitter hesabında yayınlanan en son fragman, Rambo’nun filmlerde olduğu gibi yanan bir okla yay tutan yüzünü gösteriyor.

Rambo, Call of Duty Warzone’daki ilk lisanslı operatör olacak.

Rambo, oyunda bir operatör olan ilk lisanslı karakterdir, ancak son olmayacak. Die Hard’ın John Mcclane’ninde oyuna gelme ihtimali bulunuyor.

Rambo gibi McClane hakkında resmi bir açıklama veya onay bulunmuyor, ancak Warzone maçlarının 80’lerin aksiyon kahramanlarıyla dolu olmaması için de bir sebep bulunmuyor.

20 Mayıs’ta Rambo operatörünün cildi ve eğer gerçekse John McClane cildini gerçek parayla satın almanız gerekecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Ubisoft Oyunlarını Ubisoft Originals Olarak Adlandıracak

Sonraki İçerik

Battlefield 6 2021’in 3. Çeyreğinde Çıkacak

Alakalı İçerikler
""