Battlefield 6 2021’in 3. Çeyreğinde Çıkacak

Avatar photo
Takip Et
EA Games, dün yaptığı yatırımcı toplantısında Battlefield 6’nın çıkış tarihini de açıkladı.

EA Games, Battlefield 6’yı bu yılın üçüncü çeyreğinde çıkarmayı planlıyor, bu da oyunun Ekim ve Aralık arasında bir tarihte piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.

EA Games’in Salı günü yaptığı slayt sunumunda üçüncü çeyrekte çıkacak oyunlar arasında NHL 22 ile birlikte bir sonraki Battlefield oyununu açıkça yer alıyor. Yatırımcı toplantısındaki EA CEO’su Andrew Wilson’ın sözleri, Battlefield 6’nın bu İlkbaharda çıkacağı söylentilerini doğruluyor.

Wilson ayrıca, Battlefield 6’nın – ya da resmi adı ne olursa olsun – “her zamankinden daha fazla oyuncuyla büyük ve heyecan verici savaşlar yapmak için yeni nesil platformların gücünden tam olarak yararlandığını” ifade etti. EA bugün battlefield’ın daha önceki söylentilere rağmen hem mevcut hem de son nesil konsollarda piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Wislon, “benzeri görülmemiş bir ölçeğe sahip haritalara sahip olan Battlefield’ın bir sonraki oyununun, serinin bilinen tüm yıkımı, oyuncu ajansını ve araç ve silah savaşını alıyor ve başka bir seviyeye yükseltiyor.” diye ekledi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Rambo Gelecek Hafta Call Of Duty Warzone’a Geliyor

Sonraki İçerik

Yeni Xbox Güncellemesi Yayınlandı

Alakalı İçerikler
""