Ubisoft Oyunlarını Ubisoft Originals Olarak Adlandıracak

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft, kendi yapımlarını “Ubisoft Originals” olarak adlandıracağını duyurdu.

Ubisoft, popüler dizi platformları Netflix ve Prime Video gibi kendi stüdyolarının geliştirdiği oyunları bugünden itibaren ‘Ubisoft Originals’ olarak adlandıracağını açıkladı.

Ubisoft, ‘Ubisoft Originals’ oyunları dışında başka stüdyoların oyunlarını yayınlayabilir.

Oyuncular yakın zamanda tanıtılan The Division: Heartlands‘ın tanıtım görselindeki ‘A Ubisoft Original’ detayını fark ettiken sonra Ubisoft, iç stüdyoları tarafından geliştirilen tüm oyunların artık Ubisoft Originals olarak markalanacağını doğruladı.

Ubisoft’un bu yaptığı markalaşma adımı, Netflix ve Amaxon Prime gibi dijital yayın hizmetlerinde gördüğümüz adlandırmaya benzer, çünkü her ikisi de stüdyoları tarafından yapılan içeriğe “orjinal” takısını getirerek ve yalnızca kendi platformunda yayınlıyor.

Ubisoft’un bu adımı, şirketin yakında yetkilerini genişletebileceğini ve kendi dışındaki stüdyolar tarafından geliştirilen oyunları yayınlayabileceğini gösteriyor. EA’in indie oyunları hedefleyen bir Originals programı olduğunu biliyoruz, Ubisoft da benzer bir hareket düşünüyor yapacak olmalı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Renkli PlayStation 5 Kontrolcüleri Yolda

Sonraki İçerik

Rambo Gelecek Hafta Call Of Duty Warzone’a Geliyor

Alakalı İçerikler
""