Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Valheim: Başlangıç İçin En İyi Seedler

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Valheim: Başlangıç İçin En İyi Seedler - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valheim’daki her dünya, bir başlangıç seedinden prosedürel olarak oluşturulmuş birbirinden farklıdır. Ancak yakında keşfedeceğiniz gibi, tüm dünyalar eşit yaratılmamıştır. Güvenlikten tehlikeye, Bataklıklardan Dağlara ve çok daha fazlasını kapsayan bulduğumuz en iyi Valheim tohumları listemizle yeni maceralarınız için mükemmel evi bulun.

Pek çok hayatta kalma ve keşif tabanlı oyun gibi Valheim, yeni bir oyuna her başladığınızda farklı dünyalar yaratmak için prosedürel oluşturmadan yararlanır. Dünya, yeni bir dünya yarattığınızda girebileceğiniz bir karakter dizisi olan “seediniz” tarafından belirlenir (eğer boş bırakılırsa, oyun dünyayı yaratmak için rastgele bir seed üretir).

Aşağıda, her biri tamamen benzersiz bir deneyim sunan çeşitli farklı Valheim seedlerini bulacaksınız. İster güvenliğin peşinde olun, ister başlangıç adalarını sınırlandırın, ister kolay ulaşılabilen tehlikeli biyomlar olsun, aşağıdaki tohumlardan biri size mükemmel şekilde uyacaktır. Bir tohum kullanmak için, istediğiniz dünyanın “Seed” metnini kopyalayın ve yeni bir dünya yaratırken bunu dünya adınızın hemen altındaki tohum giriş alanına yapıştırın.

İşte bulduğumuz en iyi Valheim seedleri:

[lwptoc]

Valheim Seedleri

Güvenli Başlangıç Adası

Valheim’e yeni gelenler, bu nispeten güvenli başlangıç seedini oldukça hoş bulacaklar. Büyük bir Meadows biyomu, inşa etmeniz ve keşfetmeniz için size bolca alan sağlar, ancak bu kadar büyük bir başlangıç adasıyla, yeterince keşfederek Bataklıklar, Dağlar ve Kara Ormanlarla karşılaşacaksınız.

Seed: CdjvRssbHZ


Göl ve Kara Orman

Yolculuğunuza devasa bir gölün yanında başlamak, başlamak için güzel bir yoldur ve ayrıca bu Valheim seed ile doğduğunuz bölgenin yakınında bol miktarda inşaat alanı bulacaksınız. Ama hepsi pastoral değil. Tohum ayrıca, içinde kaybolmanız için devasa bir Kara Orman biyomunun yanı sıra güneyde size yasaklayıcı bir Dağ sağlar.

Seed: p3k4p6xiXi


İkiz Dağlar

Bu Valheim seedi, PvP potansiyeli için gördüğüm en iyilerden biri. Haritanın merkezine iki ada hakimdir ve her adaya devasa bir karla kaplı Dağ hakimdir. Dağda bulunan iki ekibin bu zorlu tohumda birbirlerine karşı savaşması nasıl olurdu bir düşünün.

Seed: nDB9WybzUw


Valheim Seedleri

Güney Bataklık

Bu seedin başlangıç adası, tüm adaya haritada yılan benzeri bir görünüm veren üç dev göl ile işaretlenmiştir. Bir süre güneyi keşfedin ve adanın dibini ele geçiren büyük Bataklık alanına ve ona bakan Dağa rastlayacaksınız.

Seed: 7ntWpe5Pva


Kuzey Yolu Takip Edin

Bu seedle başlığın söylediği şeyi yapmanızı tavsiye ederim: kuzeydeki yolu takip edin. Bu ada yukarı doğru kıvrılıyor ve sizi fethetmek için olgunlaşmış Ovalar, Dağlar ve Bataklıkların muhteşem üçlü kombinasyonuna götürüyor.

Seed: IYICYkBpIL


Dev Dolambaçlı Ada

Bu başlangıç seedini seçerseniz bir başka özellikle dolambaçlı ve kıvrımlı ada eviniz olacak. Flint’e kolay erişim için sahilin ve bir nehrin hemen yanından başlayacaksınız – ve herhangi bir yönde çok uzak olmayan bol miktarda Dağ bulacaksınız, Bataklık ve Ovalar’ın birbirini güneye çevrelemesinden bahsetmeye bile gerek yok.

Seed: PDM3hl3hpk


Valheim Seedleri

Büyük Bataklık ve Ovalar

İki nehri kuzeye geçip devam edin ve daha da büyük Plains biyomu tarafından yutulma tehdidinde bulunan dev bir Bataklık biyomuyla karşılaşacaksınız. Bu tehlikeli topraklara göğüs gerebilirseniz, ödüller buna değecektir.

Seed: klW6PHmPNj


Dev Sıradağları

Bu Valheim seedi, güneydoğuya doğru sapan garip bir şekilde doğrusal bir ada oluşturur. Adayı aşağıya doğru takip ederek, yakındaki Bataklık üzerinde yükselen, adanın neredeyse yarısını kaplayan devasa bir dağ sırası bulacaksınız.

Seed: Q608EC4NSs


Büyük Bataklık

Bataklıklardan bahsetmişken, bu seed, tüm Demir madenciliği ihtiyaçlarınız için muazzam bir bataklık alanına erken erişim sağlar. Ama aynı zamanda size büyük bir Çayır biyomu verir, böylece Bataklıkla göreceli bir barış içinde mücadele etmek için yolunuza devam edebilirsiniz.

Seed: nkkFzfrNPu


Sınırlı Başlangıç Adası

Bu tohum, size arkadaşlık etmek için sadece Çayır, Kara Orman ve Dağlar ile oldukça küçük bir başlangıç adasına saldırıyor. Nadir bulunan biyomları bulmak istiyorsanız, Viking yollarını kucaklamak ve açık denizlere yelken açmak zorunda kalacaksınız.

Seed: PzkpnLVXq2


Buradayken, Valheim başlangıç rehberimize başvurarak her bir dünyanın neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Valheim, PC’de erken erişimde oynanabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Xbox Mobil Uygulamasına Başarımlar ve Diğer Eksik Özellikler Eklenecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Mobil Uygulamasına Başarımlar ve Diğer Eksik Özellikler Eklenecek

Sonraki İçerik
Görsel 6: Valheim, Steam'de Yeni Bir Eşzamanlı Oyuncu Rekoru Kırdı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valheim, Steam’de Yeni Bir Eşzamanlı Oyuncu Rekoru Kırdı

Alakalı İçerikler
""