Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir

Avatar photo
Takip Et
Yaratıklar ile çarpıştıktan sonra canınızı tekrar doldurmak için yemeğe ihtiyacınız olacak, işte Sons of The Forest Yemek rehberimiz.
Görsel 4: Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Açlık şüphesiz Sons of The Forest’da başa çıkmanız gereken şeylerden birisi. Vahşi doğada dolaşmak ve yamyamlarla savaşmak bir zorunluluk gibi görünse de aç kalırsanız karakteriniz zayıflayacaktır.

Sons of The Forest Yemek Kaynakları

Konserve Gıda

Sons of the Forest’ta, en azından oyunun başlarında, yemek pişirmenin ve yemenin birkaç yolu vardır. Bunlardan birisi ise konserve gıda tüketmek. Kaza alanındaki her şeyi topladıktan sonra, envanterinizde en azından birkaç tane konserve gıda bulunması gerekiyor. Eğer daha fazlasına ihtiyacınız olursa, nehri takip ederken rastlayacağınız bölgede bir ana kamp bulunuyor. Buradaki konteynerlerde de konserve yiyecek bulabilirsiniz.

Yemek yemeye başlamak için “I” tuşuyla envanterinizi açın ve Konserve ve Konserve Açacağı’na sağ tıklayın. Ardından dişli simgesine tıklayın. Bu işlem sonucunda konserve açılacak ve tüketilebilir olacak.

Görsel 5: Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Pişmiş Yemek

Konserve yemek kaynaklarını tükettiken sonra, karnınızı doyurmak için avcılık yapmanız gerekecek. Başlangıç bölgesindeki en sık bulabileceğiniz yaratık tavşandır. Birini gördüğünüzde peşinden gidin ve baltanızla kesmeye başlayın. Karakteriniz tavşandan daha hızlı olsa da onu öldürmek için sert bir vuruş yapmanız gerek. Öldükten sonra, yaratığın etinden bir parça kesmek için “E” tuşuna basılı tutun.

Görsel 6: Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ardından, bir Temel Ateş veya Güçlendirilmiş Ateş yakmak gerekecek. Ateşi yaktıktan sonra “E” tuşuna basarak envanterinizin bir bölümünü açın ve ardından Çiğ Et’i seçin. Pişene kadar birkaç saniye bekleyin (yavaşça altın sarısına dönmelidir). Etiniz iyice piştiğinde, onu alın ve açlığınızı gidermek için afiyetle yiyebilirsiniz.

Görsel 7: Sons of The Forest Yemek Nasıl Pişirilir ve Yenir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of The Forest yemek kaynakları yeni bir güncelleme çıkana kadar şimdilik bu şekilde, istediğiniz diğer rehberleri yorumlar bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 8: 2023'te Çıkacak Call of Duty'nin Modern Warfare Serisini Devam Ettireceği Bildirildi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

2023’te Çıkacak Call of Duty’nin Modern Warfare Serisini Devam Ettireceği Bildirildi

Sonraki İçerik
Görsel 9: Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of the Forest Meşale Nasıl Yapılır

Alakalı İçerikler
""