V Rising Kuvars Rehberi: Lokasyon, Kullanım Alanları

Takip Et
V Rising kuvars rehberinde, kuvarsın kullanım alanlarından ve nerelerde bulunabileceğinden bahsettik.
Görsel 4: V Rising Kuvars Rehberi: Lokasyon, Kullanım Alanları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

V Rising’de bulunan demir, bakır ve diğer madenler gibi, işçilikte oldukça işinize yarayacak kuvarsları toplamak, oyunda oldukça önem arz ediyor. V Rising kuvars rehberinde, kuvarsı nerelerden bulabileceğinizi ve kullanım alanlarını anlatıyor olacağız.

Görsel 5: V Rising Kuvars Rehberi: Lokasyon, Kullanım Alanları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

V Rising Kuvars Nerede Bulunur?

Oyunda bulunması en zor malzemelerden bir tanesi olan kuvarsı, madenlerde bulunabilen bakır veya demirin aksine sadece kuvars düğümlerinden kazıp çıkarmanız gerekiyor. Bu düğümler eğer oyunun başkangıç aşamasındaysanız Lanetli Orman veya Silverlight Tepeleri bölgelerinde bulunabilir.

Dunley Farmlands bölgesinde kuvars düğümlerini bulabileceğiniz konumlar aşağıdaki görseldeki gibidir:

Görsel 6: V Rising Kuvars Rehberi: Lokasyon, Kullanım Alanları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ayrıca kuvars, yukarıda gördüğünüz Dunley Farmlands bölgesinde bulunan Dawnbreak Köyü ve Mosswick Köyü gibi farklı alanlardan da yağmalanabilir.

Eğer kuvars toplamak için fazla vakit harcamak istemiyorsanız, tek seferde mümkün olduğunca kuvars toplamak için bir atınız olduğuna ve haritada hızlı seyahat özelliğini kullandığınıza emin olun.

V Rising Kuvars Kullanım Alanları

V Rising’de kuvars malzemesinin ana kullanım alanı, bir fırında işleyerek cam elde etmektir. Erkenden kuvars toplamaya başlamanız, oyunun son aşamalarında çeşitli eşyaların üretimi için oldukça işinize yarayacak.

Kuvars malzemesini cam haline getirmek için topladığınız 15 adet kuvarsı fırına koyun ve bir süre bekleyin. Bir süre bekledikten sonra koyduğunuz kuvarslar cama dönüşecektir.

Kullanım alanı başlığının başında da belirttiğimiz gibi, kuvarslar oyunun sonunda Scourgestone ve Koyu Gümüş Külçe gibi malzemelerin yapımı için gerekli olacak, bu sebeple errkenden kuvars stoğu yapmaya çalışın.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 7: Microsoft, Activision Blizzard Bulut Oyun Haklarını Ubisoft'a Satacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Microsoft, Activision Blizzard Bulut Oyun Haklarını Ubisoft’a Satacak

Sonraki İçerik
Görsel 8: PC Game Pass Oyunları Bu Hafta GeForce Now'a Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PC Game Pass Oyunları Bu Hafta GeForce Now’a Geliyor

Alakalı İçerikler
""