New World Fiber ve Kenevir Nasıl Bulunur?

Avatar photo
Takip Et
New World fiber nasıl elde edilir? Kenevir bitkisi nasıl bulunur ve kenevirden elyaf nasıl üretilir?

New World’de ham madde olarak kenevir kullanmak ve eşyalar yaratmak istiyorsanız ya da New World Fiber’i nasıl elde edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız rehberde kenevirle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

New World fiber nasıl elde edilir?

Lif elde etmek için kenevir bitkisinden hasat etmeniz gerekmektedir. Kenevir bitkisi, Aeturnum’mun iki biyomunda bulunur: orman ve otlak. Kenevir uzun ve mor çiçekli bir bitkidir.

Kenevir bitkilerinden elyaf yapabilmek için hasat orağına ihtiyacınız olacak. Hasat orağını elde etmek ise çok kolay. Başlangıç alanı olan Monarch’s Bluffs Gözetleme Kulesi’nin etrafında 1 Green Wood ve 1 Flint toplayarak kamp ateşinde hasat orağını elde edebilirsiniz.

Lifler, giysi ve zırh için kumaş olarak kullanabileceğiniz önemli ham bir maddedir. Aynı zamanda balık avlamak için kullanabileceğiniz ilk seviye olan oltanızı yapmak için de kullanılır. Nasıl olta yapabileceğinizi ve balık avlayabileceğinizi bu yazıdan okuyabilirsiniz.

New World kenevir bulabileceğiniz lokasyonlar

Kendi başınıza çıkıp kenevir aramak istemiyorsanız oyun içi büyük kolaylık sağlayan çevrimiçi haritadan kenevir bulunan konumları arayıp kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Orman ve çayır bölgelerinde sıkça rastlayabileceğiniz kenevirleri farklı konumlarda da bulabilirsiniz.

Tabii çevrimiçi haritadan kenevir noktalarını bulmak daha kolay. O nedenle haritadan bakıp bulmak işinizi kesinlikle daha da kolaylaştıracaktır. Harita aşağıdaki gibi kenevir noktalarını kolayca bulabileceğiniz şekilde gösteriyor olacak.

Görsel 2: New World Fiber ve Kenevir Nasıl Bulunur? - Rehber - Oyun Dijital

Haritada kenevirin yoğun olduğu yerler olduğu gibi olmayan yerler de çoklukta. Bu nedenle kenevire yakınlık sağlayabilmeniz için o alanlara kamp kurmanız yararınızadır. Bu sayede kolaylıkla kenevire ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Dirt 5 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Avatar photo

PUBG BLACKPINK ile İş Birliğine Gidiyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!