Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT Sunucuları Çöktü Mü? VALORANT Sunucu Durumu

Avatar photo
Takip Et
Riot Games’in popüler oyunu VALORANT sunucuları çöktü mü? VALORANT Sunucu Durumu.
Görsel 4: VALORANT Sunucuları Çöktü Mü? VALORANT Sunucu Durumu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Riot Games tarafından 2020 yılında piyasaya sürülen VALORANT son zamanlarda sunucu hataları yaşamaya devam ediyor. Daha önce haberini yaptığımız üzere VALORANT sunucu çökme olayları önceden de yaşanmıştı. İlgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

VALORANT Sunucuları Çöktü Mü?

Şu sıralarda VALORANT sunucuları çöktü mü? sorusu oyuncular arasında çok sorulan sorular arasında yer alıyor. VALORANT sunucuları çöktüğü sırada Dereceli maçta olan birisi olarak şunu söylemek istiyorum ki VALORANT Avrupa sunucularında bir çökme sorunu yaşandı. (12.01.2022)

Bazı oyuncular oyuna giriş yapabilirken, bazı oyuncular giriş yaparken sıkıntı çektiler. Bazı oyuncular ise oyuna giriş yapabildiler “Sunucu Tercihleri” ekranı aşağıda görebileceğiniz gibiydi. Dolayısıyla o sırada maçta olan VALORANT oyuncularının maçları iptal edildi ve Kademe Puanı kesintisi yaşadılar.

VALORANT Sunucuları Çöktüğünde Oyunda Olanlar Ne Yapacak?

Eğer VALORANT sunucuları çöktüğü sırada dereceli maçtaysanız Riot Games VALORANT Destek Sistemi üzerinden destek talebi oluşturmaktan başka çareniz bulunmuyor, Riot Games tarafından kaybettiğiniz kademe puanlarının verilip verilmeyeceğiyse büyük bir soru işareti. Eğer Riot Games tarafından kademe puanınız iade edildiyse, aşağıdan yorum bırakarak diğer oyunculara fikir verebilirsiniz.

VALORANT Sunucu Durumu

Oyun ile alakalı genel bir sorun olup olmadığını aşağıdaki internet sitesinden kontrol edebilir ve güncel bir problem anında bu kanaldaki duyuruları okuyarak en son hizmet durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer o sırada VALORANT Sunucuları Çökme sorunu yaşanıyorsa, yüksek ihtimalle yaklaşık 15 dakika sonra aşağıdaki adresten sunucu durumunu görebilirsiniz.

VALORANT Hizmet Durumu’nu görmek için tıkla.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sonraki İçerik
Görsel 5: Cyberpunk 2077 için Resmi Mod Aracı Çıktı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Cyberpunk 2077 için Resmi Mod Aracı Çıktı

Alakalı İçerikler
""