PUBG BLACKPINK ile İş Birliğine Gidiyor

Avatar photo
Takip Et
PUBG BLACKPINK ile iş birliğine giderek PUBG Mobile’a popüler K-POP grubu BLACKPINK temalı öğeleri ekliyor.

PUBG’nin son zamanlarda Güney Kore esintileriyle devam eden içeriklerine ek olarak bu sefer PUBG BLACKPINK ile iş birliğine giderek popüler K-POP grubu BLACKPINK temalı öğeleri oyuna ekliyor.

Birçok farklı haritada BLACKPINK temalı öğelerle karşılaşabilirsiniz. Binaların üzerindeki çıkartmalar, uçak kuyruğundaki bayrak ve havadan gelen destek kutusu (drop) BLACKPINK temasına özel renk ve tasarımlarla oyununuzda size eşlik edecek. Bu işbirliği 8 Ağustos’ta başlıyor ve 7 Eylül’e kadar devam edecek. Konsollarda ise 12 Ağustos’tan 15 Eylül’e kadar oynanabilir olacak.

PUBG BLACKPINK iş birliği boyunca oyuna 38 BLACKPINK ürünü gelecek.

BLACKPINK’in sahne kostümleri de dahil saç, silah ve diğer öğelerle beraber toplam 38 ürün geliyor olacak. Bazı PUBG işbirliklerinden farklı olarak bu işbirliğinde BLACKPINK grup üyelerinin yüzleri kullanır olmayacak. Fakat paketin içinde olan kasklarla yüz pek ala görünmeyeceği için çok da önemi olmayacak.

Görsel 2: PUBG BLACKPINK ile İş Birliğine Gidiyor - Rehber - Oyun DijitalPUBG BLACKPINK işbirliğini kutlamak adına özel bir etkinlikle puan toplayarak ödülünüzü de alabilirsiniz. Bu görevlerden birkaç tanesi:

  • Paraşütle atlama 20 puan
  • 15 dakika hayatta kalma 25 puan
  • İyileşmek 25 puan
  • En iyi 10’a girmek 30 puan

Bu görevleri tamamlayarak puan biriktirebilirsiniz. Puanlarınızla şu öğeleri alabilirsiniz:

  • 700 puan ile BLACKPINK kask (3. seviye)
  • 600 puan ile BLACPINK sırt çantası (3. seviye)
  • 200 puan ile 10 Kupon
  • 200 puan ile 10 Kupon

Aynı zamanda gerçek BLACKPINK kaskının ve imzalı CDlerinin hediye edileceği etkinler de olacak. Bildirimler etkinlikten önce oyun üzerinden haber verilecektir, takipte kalın.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

New World Fiber ve Kenevir Nasıl Bulunur?

Sonraki İçerik
Avatar photo

New World’ün Çıkış Tarihi 28 Eylül’e Ertelendi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!