Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

New World’ün Çıkış Tarihi 28 Eylül’e Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
Kapalı beta geri bildirimleriyle iyileştirmeler için New World ileri tarihe ertelendi.

Piyasaya çıkış tarihi 31 Ağustos olan New World’ün Amazon Game Studios tarafından belirlenen yeni tarihi 28 Eylül 2021 olarak belirlendi.

Oyunun resmi Twitter sayfası tarafından yayınlanan yazıya göre kapalı beta sürümündeyken aldıkları geri bildirimleri iyileştirmek ve piyasaya sorunsuz bir şekilde sürmek için bu kararı aldıklarını dile getirdiler. Oyunun ilk ertelenme tarihi bu değil fakat ekip olabildiğince iyi kalitede bir oyun sunmak istiyor.

 

New World kapalı beta sırasında 200.000 eşzamanlı oyuncu sayısıyla ve Steam’de ve Twitch’te izlenme sayılarıyla popülerliğini de açıkça belli etti. Bununla beraber oyuncuların gözlerine takılan hatalar fazla ki ekip olarak oyunu iyileştirebilmek için ileri bir tarihe alma kararı aldılar.

New World çok oyunculu, çevrimiçi (MMO) bir oyundur. Aeternum Adası’nda kötülüğe karşı yaşama mücadelesi vereceğeniz oyunda ilerlediğiniz seviyelerle var olacaksınız.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PUBG BLACKPINK ile İş Birliğine Gidiyor

Sonraki İçerik

DDR5 RAM Kullanmak İçin Daha İyi Soğutma Gerekli

Alakalı İçerikler
""