Sherlock Holmes The Awakened Çıkış Tarihi Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Frogwares Sherlock Holmes The Awakened çıkış tarihini 11 Nisan olarak duyurdu.
Görsel 4: Sherlock Holmes The Awakened Çıkış Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Geçtiğimiz günlerde Frogwares, başlangıçta bu ay piyasaya sürülmesi planlanan fakat Rusya’nın Ukrayna’yı işgali nedeniyle oyunun çıkışını “en geç” Nisan ayına ertelediğini duyurmuştu. Stüdyo şimdi yeni bir çıkış tarihi paylaştı.

Sherlock Holmes The Awakened, Nisan’da çıkış yapacak.

Sherlock Holmes The Awakened çıkış tarihi 11 Nisan 2023 olarak duyuruldu. Frogwares ayrıca oyunun “gold” seviyesine ulaştığını ve içeriğinin tamamlandığını duyurdu; bu da artık baştan sona oynanabilir olduğu anlamına geliyor ve geliştirici muhtemelen artık deneyimi cilalamaya odaklanıyor. Çıkış tarihinin duyurulduğu fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Frogwares ayrıca oyunun lansmanda satışa sunulacak üç sürümünü de açıkladı. Standart Sürüm 39.99$’a satılırken, Deluxe Sürüm 49.99$’a satılacak ve ek yan görev paketleri ile altı özel kıyafet içerecek. Son olarak, yalnızca PC’de satışa sunulacak olan Premium Edition 54,99$’a satılacak ve Deluxe Edition’da yer alan her şeye ek olarak dijital sanat kitabı ve film müziği ile gelecek.

Oyun için ön siparişler de alınmaya başladı. Ön sipariş veren kullanıcılar Holmes ve Watson için 3 özel oyun içi kıyafet kazanacak.

Sherlock Holmes: The Awakend; PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına 11 Nisan 2023’te çıkış yapacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Fortnite'a Gelecek Sezon Birinci Şahıs Modu Eklenebilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Fortnite’a Gelecek Sezon Birinci Şahıs Modu Eklenebilir

Sonraki İçerik
Görsel 6: Cities Skylines 2 Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Cities Skylines 2 Duyuruldu

Alakalı İçerikler
""