Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Terraria Geliştiricileri, Google’ın CEO’nun Hesabını Kapatmasının Ardından Stadia Sürümünü İptal Etti

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Terraria Geliştiricileri, Google'ın CEO'nun Hesabını Kapatmasının Ardından Stadia Sürümünü İptal Etti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Terraria geliştiricilerinin CEO’su ReLogic, Google’ın hesabını açıklama yapmadan devre dışı bırakması ve geri alamamasının ardından planlanan Stadia sürümünü bir araya getirdiklerini söylüyor. Andrew Spinks onlardan bıktı ve kamuoyu önünde “Müşterilerine ve ortaklarına bu kadar az değer veren bir şirkete dahil olmayacağım” dedi.

Oyunun, Stadia sürümünün derecelendirme panosu listeleri yalnızca birkaç gün önce ortaya çıktı ve şimdi resmi olarak duyurulmadan önce çöpe atıldı.

terraria

Andrew Spinks dün Twitter’da Google hesabının üç haftadan fazla bir süredir devre dışı bırakıldığından şikayet etti . “Hala neden olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ve bunu çözmek zorunda olduğum her kaynağı kullandıktan sonra, hiçbir şey yapmadınız, ancak durumu bana verdiniz,” dedi. Yani, 15 yıldır kullandığı bir Gmail adresini kaybetmekle kalmadı, Google Drive’daki tüm verilerinin ve Android uygulama mağazasındaki binlerce dolarlık satın alma işleminin de gittiğini söylüyor. O pek memnun değil:

Terraria, Stadia kitabını kapatmış gibi gözüküyor.

“Müşterilerine ve ortaklarına bu kadar az değer veren bir şirkete dahil olmayacağım,” diye bitirdi. “Sizinle iş yapmak bir sorumluluktur.”

Re-Logic , Stadia Source’a yaptığı açıklamada zaman çizelgesi hakkında daha fazla bilgi verdi . “Etki, doğası gereği maddi – ve bu, Google’a defalarca açıklandı,” dediler. Bunun Terraria’nın Android sürümünü etkilemediğini de not ettiler.

Son zamanlarda Stadia için pek çok kötü haber. Google, geçtiğimiz hafta Stadia oyunları oluşturmak için açtıkları iki geliştirme stüdyosunu kapattıklarını duyurdu . Bulutta oyun oynamaya yönelik en son mahkum girişim gerçekten mahkum gibi görünüyor.

Terraria, en iyi hayatta kalma oyunlarından biri diyor bize. Son güncellemesi Ekim ayında PC’de başlatıldı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: RTX 3060'ın 25 Şubat'ta Çıkış Yapacağı Söyleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

RTX 3060’ın 25 Şubat’ta Çıkış Yapacağı Söyleniyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Valheim Şimdiden 1 Milyon Kopya Sattı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valheim Şimdiden 1 Milyon Kopya Sattı

Alakalı İçerikler
""