Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Keanu Reeves Hiç Cyberpunk 2077 Oynamamış

Avatar photo
Takip Et
Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand’i canlandıran aktör Keanu Reeves, yapımcı CD Projekt’in sözlerinin tersine oyunu oynamadığını belirtti.
Görsel 4: Keanu Reeves Hiç Cyberpunk 2077 Oynamamış - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Geçtiğimiz senenin kasım ayında Cyberpunk 2077’nin gecikmeli çıkışından sonra, bir telekonferansta CD Projekt CEO’su Adam Kiciński’ye Keanu Reeves’in çıkacak oyun hakkındaki görüşleri soruldu. Adam Kiciński ise bu soruya ilişkin:

”Oyunu oynadı. Bitirdi mi bilmiyorum, fakat oyunu oynadı ve çok sevdi.” cevabını vermişti. Ancak oyunun asi rock yıldızı Johnny Silverhand’e hayat veren Keanu Reeves’ten bu iddiaya ters düşen açıklamalar geldi.

Keanu Reeves’den, Cyberpunk 2077’yi Oynamadığına Dair Söylemlere Cevap

Yapılan bir röportaj sırasında The Matrix Awakens demosu hakkında konuşulurken Reeves’e video oyun oynayıp oynamadığı soruldu ve cevap ilginç bir biçimde ”Hayır.” oldu.

Devamında gelen ”Gerçekten mi? Cyberpunk’ı bile oynamadın mı” sorusuna ise ”Hayır, yani gösterimleri gördüm ama hiç oynamadım.” cevabını verdi.

Reeves’in bu sözleri CD Projekt’i zor duruma düşürmekle kalmayıp oyunun satış grafiklerini etkileyebilir. Cyberpunk 2077’nin toplamda 3 kez ertelenen çıkış tarihinin ardından oyuncular oyunda onlarca teknik hatayla karşılaşmıştı. PlayStation Store’dan oyunun çekilmesi sonrasında ise şirketin hisseleri büyük düşüş yaşamıştı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Amazon Web Services Çöktü Birçok Servise Ulaşılamıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Amazon Web Services Çöktü Birçok Servise Ulaşılamıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: IndieWay Aralık Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

IndieWay Aralık Başlıyor

Alakalı İçerikler
""