Rage 2 Önümüzdeki Hafta Epic Games Store’da Ücretsiz Olacak

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Rage 2 Önümüzdeki Hafta Epic Games Store'da Ücretsiz Olacak - Rehber - Oyun Dijital

Kötü haber, For The King ve Metro: Last Light Redux’u bu öğleden önce Epic Games Store’dan ücretsiz olarak almadıysanız, artık çok geç. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, bunun yerine alabileceğiniz farklı bir ücretsiz oyun var, Halcyon 6: Lightspeed Edition , 2016 bilimkurgu strateji-RPG’nin “büyük ölçüde geliştirilmiş” bir versiyonu.

Haftaya Epic Games Store’da birisi bağımsız, birisi büyük 2 oyun ücretsiz olacak.

Oyun, bilinen uzayın kenarında keşfedilen, bazı gizemli öncü ırk tarafından geride bırakılan terk edilmiş bir uzay istasyonunda geçiyor. Muhtemelen dostça olmayan niyetlerle Dünya’ya doğru koşan gizemli bir uzaylı gücüyle, işiniz istasyonu geri almak ve yeniden inşa etmek ve onu yeni teknolojiler araştırmak, yeni ittifaklar kurmak ve işgalden kaçınmanın bir yolunu bulmak için kullanmak. Lightspeed Edition, savaşta iyileştirme, kullanıcı arayüzünde büyük değişiklikler ve ilerleme hızını önemli ölçüde hızlandıran “geliştirilmiş” bir kampanya dahil olmak üzere oynanışta bazı önemli değişiklikler yapar.

Epic Games Ücretsiz Oyunları

Önümüzdeki hafta daha büyük bir oyun ücretsiz olacak: id Software’in pembe kıyamet FPS’si olan Rage 2, 2019 sürümünün ardından “mülayim bir dünya tarafından lanetli olağanüstü bir nişancı” olarak tanımlıyoruz. Art of Rally’nin yapımcısı Funselektor Labs’ın minimalist, kuş bakışı yarış simülasyonu Absolute Drift’de ücretsiz olacak.

Halcyon 6: Lightspeed Edition, 18 Şubat’a kadar Epic Store’da ücretsiz olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi Başladı - Rehber - Oyun Dijital

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi Başladı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Valheim: Başlangıç Rehberi - Rehber - Oyun Dijital

Valheim: Başlangıç Rehberi

Alakalı İçerikler
""