Dying Light 2 Stay Human Fragmanı Yayınlandı

Takip Et
Dying Light 2 Stay Human’da ilk oyundan daha farklı parkur özellikleri ve daha sık insan çatışmaları bizi bekliyor.

Gamescom’daki bugünkü Xbox yayını, Aralık ayında Techland’den gelen zombi hayatta kalma oyunu Dying Light 2 Stay Human’ın oyun içi görüntülerinden oluşan fragmanla başladı.

Dying Light 2 Stay Human, daha vahşi dövüşler vaat ediyor.

Oyun fragmanı, hızlı ve yüksekten uçan parkur hareketleri, acımasız yakın dövüş  sahnelerine geçmeden önce şehri çökerten salgının kökenlerini gözler önüne seriyor. Geliştiricilerin sunum sırasında belirttiği gibi, hepsi “Modern Karanlık Çağlar”. Oyunun kendisi, orijinalinden çok daha gelişmiş olsa da, parkur hareketlerinin iki katına çıkmasıyla, düşmanları şaşırtmak için tekmeler kullanmak ve ardından daha fazla saldırı yapmak gibi yeni savaş hareketlerine kapı açıyor.

Şehirdeki binalar da ilk Dying Light oyunundakilerden çok daha yüksek ve dikeyliğe, harekete daha fazla önem veriyor. İnsanlara karşı savaşlar da ilk oyundaki olaylardan 20 yıl sonra toplumun daha geniş çapta çöküşünü yansıtacak şekilde, eskisinden daha sık ve önemli olacak.

Dying Light 2 Stay Human 7 Aralık’ta çıkacak. Ayrıca oyunun RTX, DLSS ve 4K görüntüler için bir fragman daha var.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Microsoft Flight Simulator’a Rekabetçi Uçak Yarışları Geliyor

Sonraki İçerik

League of Legends Grubu Pentakill Yeni Bir Albüm Çıkarıyor

Alakalı İçerikler
""