Apex Legends Steam’de 198.000 Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı

Avatar photo
Takip Et
Apex Legends, Steam’de 198.235 eşzamanlı oyuncuya ulaştı. Steamdb’ye göre oyunun şimdiye kadarki en yüksek eşzamanlı kullanıcı zirvesi bu.
Görsel 4: Apex Legends Steam'de 198.000 Eş Zamanlı Oyuncuya Ulaştı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Respawn Entertainment’ın ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, Steam’de yeni bir eşzamnalı oyuncu rekoru kırdı ve hala çok popüler bir oyun olduğunu kanıtladı.

Apex Legends, 5 Kasım 2020’de Steam’e giriş yaptı ve o zamandan beri oldukça popüler ve kalıcı bir PvP oyunu oldu.

10 Kasım’a kadar, oyunun Steam’de dördüncü en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştığını gördük. Sadece 5 gün boyunca mağazada olan bir oyun için etkileyici bir başarı.

Apex Legends Steam Eşzamanlı Oyuncu Rekoru

Şuanda, oyun Steam’de etkileyici bir rekor kırdı. Apex Legends, Steam’de 198.235 eşzamanlı oyuncuya ulaştı. Steamdb’ye göre oyunun şimdiye kadarki en yüksek eşzamanlı kullanıcı zirvesi bu.

Apex Legends, geçtiğimiz hafta sonu çoğu popüler oyundan daha çok oynandı.

Bu, GTA 5, Rainbow Six Siege ve benzeri Steam oyuncu listelerinin en üstünde olan popüler oyunların bile bu hafta sonu Apex Legends’dan daha az popüler olduğu anlamına geliyor. Mevcut iki yıllık yıldönümü etkinliği, oyuna her zamankinden daha fazla oyuncu çekiyor, ancak Apex Legends’ın, PUBG’nin 3,236,027 eşzamanlı rekorunun baş döndürücü yüksekliklerine ulaşamak için önünde uzun bir yol var.

Çeşitli ülkelerde devam eden kilitlenmeler, kötü hava koşulları ve daha fazlası sayesinde, Steam’in son zamanlarda popülaritesinde bir patlama yaşanıyor. Steam’in hem Xbox hem de Playstation’dan daha fazla aylık aktif kullanıcısı bulunuyor. Steam, 25.416.720 çevrimiçi eşzamanlı kullanıcı ile yılın başında kendi rekorunu kırdı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, siz son zamanlarda Apex Legends oynadınız mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Warframe TennoCon 2021 Dijital Olarak Yapılacak - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Warframe TennoCon 2021 Dijital Olarak Yapılacak

Sonraki İçerik
Görsel 6: Microsoft'un Xbox xCloud için 1080p Yayını Test Ettiği Bildiriliyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Microsoft’un Xbox xCloud için 1080p Yayını Test Ettiği Bildiriliyor

Alakalı İçerikler
""