Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın

Avatar photo
Takip Et
PUBG Mobile Arcane şampiyonlarıyla oynayabileceğiniz yeni bir güncellemeyle geliyor. Piltover ve Zaun sokaklarında şampiyonlar gibi savaşın.
Görsel 4: Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dünyanın en popüler video oyunu olan PUBG MOBILE ile oyun geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games; yeni karakterler, öğeler ve konumlar getirmek için ortaklığa gittiklerini duyurdular. 1.7 sürüm güncellemesiyle gelecek olan yenilikler Kasım ayının ortasında hayranlarına benzersiz bir oyun fırsatı sunacak.

Piltover ve Zaun sokaklarında Jinx, Vi, Caitlyn ve Jayce olarak oynayabileceğiniz yeni bir mod geliyor. PUBG MOBILE bu yeni modda oynayışa ait bir video yayınladı. Videoda da görüldüğü üzere şampiyonlar özel yeteneklerle savaşıyor.

Bu modun oyuna mı ekleneceği ya da daha küçük bir mod olarak mı kalacağı belli değil. PUBG MOBILE 1.7 sürümü 15 Kasım’da ulaşılabilir olacağından oyuncuların beklemesine gerek yok.

PUBG MOBILE Arcane Ortaklığı Hakkında

Görsel 5: Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang:

İlk League of Legends animasyon serisini kutlamak için Riot Games ile ortaklık yapmaktan son derece heyecanlıyız. Runeterra en sevilen oyun evrenlerinden biri ve bunu PUBG MOBILE’a getirmek aynı zamanda Arcane’in çıkışını kutlamak inanılmaz bir fırsat. 1.7 sürüm güncellemesiyle oyuncularımız için daha önce hiç denemediğimiz oyun özellikleri de dahil olmak üzere çok şey hazırladık, bu yüzden göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz indirilebilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: GTA The Trilogy Tekrardan RGSC'de Yerini Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA The Trilogy Tekrardan RGSC’de Yerini Aldı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Forza Horizon 5 Radyo Ayarları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Forza Horizon 5 Radyo Ayarları

Alakalı İçerikler
""