Valheim Şimdiden 1 Milyon Kopya Sattı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Valheim Şimdiden 1 Milyon Kopya Sattı - Rehber - Oyun Dijital

Valheim, geçen hafta Steam’de erken erişimle başlatılan bir hayatta kalma sandbox oyunudur. İçinde bir şeyler üretir, bir şeylerle savaşırsınız ve genellikle bir Viking dünyasında hayatta kalırsınız.

Valheim sadece 5 kişilik bir ekip ile geliştirildi.

Normalde, bu tür büyük sayılar özellikle ilginç değildir, ancak bu, yalnızca beş kişilik bir geliştirme ekibi olan Iron Gate Studio tarafından yapılan küçük bir bağımsız oyun. Büyük bir pazarlama yardımı olmadan sadece Twitch’de 23.3bin kişi tarafından izleniliyor. Bizce oyunun popülaritesi, biraz görünüş ve oynanış olarak Rust’a benzediği için kaynaklanıyor ancak bizce Rust’dan daha ilginç çünkü oyun Vikingler hakkında.

Valheim

Ancak Valheim’ın ne kadar iyi olduğunu gösteren sadece satış değil. Bir basın açıklamasında, geliştiriciler dün Steam’de en çok oynanan dördüncü oyun olduğunu ve eşzamanlı 160.000’den fazla oyuncuyla zirveye ulaştığını söylüyorlar. Biz bu yazıyı yazarken, 143.000’in biraz üzerinde mevcut oyuncuyla altıncı sıraya düştü

Valheim erken erişimde ve yaklaşık bir yıl öyle kalması bekleniyor. Önümüzdeki aylarda bu büyük oyuncu sayılarını koruyup koruyamayacağını merak ediyoruz. Geliştiriciler, gelecek için ne planladıklarına dair belirsiz ayrıntılar içeren bir yol haritasını zaten ortaya çıkardı ve bu çok şey gibi görünüyor. Bu muhtemelen izlenecek bir tanesidir.

Valheim şu anda Steam’de 32.00₺ fiyatıyla erken erişimde.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Terraria Geliştiricileri, Google'ın CEO'nun Hesabını Kapatmasının Ardından Stadia Sürümünü İptal Etti - Rehber - Oyun Dijital

Terraria Geliştiricileri, Google’ın CEO’nun Hesabını Kapatmasının Ardından Stadia Sürümünü İptal Etti

Sonraki İçerik
Görsel 6: Rust 5. Bölüm Twitch Dropları Açıklandı - Rehber - Oyun Dijital

Rust 5. Bölüm Twitch Dropları Açıklandı

Alakalı İçerikler
""