Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Rust 5. Bölüm Twitch Dropları Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Rust 5. Bölüm Twitch Dropları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rust, son günlerde Twitch’de bulunan Drops özelliğinden bolca yararlanan oyunlar arasında bulunuyor. Oyun son 2 ay içinde pik yapmış durumda ve bu durumu çok iyi yönetiyorlar. Facepunch tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu olan Rust’a olan ilgi katlanarak çoğalıyor.

11 Şubat TSİ 22.00’da başlayacak yeni Twitch Drops bölümünün eşyaları açıklandı. Bir süredir bu şekilde oyunculara eşya dağıtan Rust, Twitch’te en çok izlenen oyunlar arasından inmemekte ısrarcı. 5. Bölüm 11 Şubat TSİ 22.00’da başlayacak ve bölüm eşyaları Twitch üzerinden Rust yayını yapan kişileri izleyerek 18 Şubat TSİ 22.00’a kadar düşürülebilecek.

5. Bölüm Rust Twitch Dropları

Yayıncı Dropları

Sadece belirli Rust yayıncılardan düşebilir.

rust twitch drops 5th round

Genel Droplar

Tüm droplar açık yayınlardan düşebilir.

Rust Twitch Drops nasıl düşürülür?

“Drops Enabled” etiketine sahip tüm Rust yayınlarından drops düşürebilirsiniz. Ancak, yayıncı dropları sadece o eşyanın sahibi yayıncının yayınından düşürülebilir. Katılan tüm yayıncılar yukarıda listelenmiştir. Drop eşyanızı almak için yayıncıları 2 saat izlemeniz ve Bu bağlantıdan Rust hesabınız ile Steam hesabınızı eşlemeniz yeterlidir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Valheim Şimdiden 1 Milyon Kopya Sattı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valheim Şimdiden 1 Milyon Kopya Sattı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi Başladı

Alakalı İçerikler
""