Genshin Impact 1.7 – Inazuma Fox Sızdırıldı

Takip Et
Genshin Impact 1.7 güncellemesinin detayları ve Inazuma Fox sızdırıldı.

Genshin Impact 1.7 güncellemesiyle oyuna eklenecek yeni yaratıklardan birinin de Inazuma Fox adında tatlı bir tilki olduğu bilgisi sızdırıldı. Gelecek olan 1.7 Güncellemesi, oyun için şimdiye kadar hazırlanmış en büyük güncellemelerden biri olma özelliğini taşımakta. Ve belli ki miHoYo Stüdyoları oyuncular için pek çok şeyi bu güncellemeye eklemiş.

Son gelen güncellemeyle de oldukça fazla içeriğin eklendini söylemek mümkün. Yeni karakter Kazuha ve yeni görevler ile gizemler içerek yeni adaların eklenmesi de bunlardan birkaçı. Tabii kostüm sisteminin oyuna eklenmesi de değinilmeden geçemeyeceğimiz güzel bir doknuşu olarak yerini almıştı.

Ancak oyuncu kitlesi yine de 1.7 yamasını heyecanla beklemekte. Bu yamayla birlikte kitlenin uzun süredir eklenmesini beklediği Inazuma Bölgesinin de oyuna sonunda getirilmesi düşünülüyor. Aynı zamanda yama dahilinde 5 yeni karakterin de oyuna ekleneceği düşünülüyor ki bu hiç de az bir sayı değil.

Genshin Impact 1.7 yamasıyla gelecek olanlar arasında Inazuma Fox’un olduğu da sızdırıldı. Peki bu tatlı tilki öldürülebilecek mi?

Genshin Impact 1.7 Güncellemesi hakkında sızdırılan bilgiler arasında oyuna Inazuma Fox adında (Inazuma Tilkisi) yeni bir canlının da ekleneceği yönünde. Bilginin kaynağı, Genshin Impact konusunda daha önceki sızıntı bilgileriyle bilinen abc64 (Twitter: @abc64real). Söylentilere göre tilki kendi hikayesiyle birlikte oyuna eklenecek.

Bilgi sızdırıldığından bu yana oyuncu kitlesi Inazuma Fox’un tatlığını konuşmaktan kendini alıkoyabilmiş değil. Yine de birçok oyuncu aynı zamanda bu canlının öldürülüp öldürülemeyeceğini merak etmekte.Görsel 4: Genshin Impact 1.7 - Inazuma Fox Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

abc64‘ün söylediğine göre bu tatlı tilki öldürülemiyor. Oyuncuların bir kısmı bu tilkiden elde edilebilecekleri oldukça merak ederken, diğer bir kısmı ise bu tatlı canlının öldürülemeyecek olmasından ötürü memnun.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Monster WASD 30 Haziran’da

Sonraki İçerik

Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Güncellemesi

Alakalı İçerikler
""