GTA V ve GTA Online Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Avatar photo
Takip Et
GTA V ve GTA Online PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarına geliyor!
GTA V ve GTA Online

Rockstar Games, GTA V ve GTA Online’dan yakın zamanda vazgeçmeyecek gibi görünüyor. Şirket GTA V ve GTA Online’ı yeni nesil konsollara getiriyor.

Şirket, 15 Mart 2022 itibarıyla GTA V ve GTA Online‘ın PlayStation 5 ve Xbox Series X|S oyun konsollarına geleceğini duyurdu. Zamanına damga vurmuş ve halen yüz binlerce kişi tarafından oynanan GTA V‘in hikâye modu ve sürekli olarak yeni içerikler getiren GTA Online artık yeni nesil oyun konsollarında oynanabilecek.

GTA V ve GTA Online

Yeni nesil konsollara gelecek olan GTA V ve GTA Online, bu konsollara özel birçok yeni özellik getiriyor. Daha önce konsollarda görülmemiş olan yüksek grafik seçeneklerini, 4K modunu, 60 FPS‘yi, geliştirilmiş doku kalitesini, HDR ayarlarını ve ray tracing özelliklerini konsollara getiriyor. Bunlara ek olarak daha hızlı yükleme süreleri, 3D ses, platformlara has özellikler ve çok daha fazlası da GTA V ve GTA Online‘ın bu yeni versiyonu ile oyuncularla buluşuyor.

GTA V

GTA V’in yeni nesil konsollardaki versiyonu ile oyun deneyiminizi sizin için en önemli olan şeye uyarlamak için üç ayrıntılı yeni grafik ayarından birini seçebilirsiniz.

Fidelity Modu, en yüksek görsel kalite için ayarlanmıştır ve 30 FPS’yi hedefler. Bu modda PlayStation 5 ve Xbox Series X, ray tracing etkinken yerel 4K çözünürlüğü desteklerken; Xbox Series S, yükseltilmiş 4K çözünürlüğü destekler.

GTA V ve GTA Online

Performans Modu, optimize oyun deneyimi için ayarlanmıştır ve 60 FPS’yi hedefler. Bu modda PlayStation 5 ve Xbox Series X, yükseltilmiş 4K çözünürlüğü desteklerken Xbox Series S, 1080p çözünürlüğü destekler.

Ek olarak, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te, ray tracing etkin ve 60 FPS’yi hedefleyen yükseltilmiş 4K çözünürlüğü destekleyen Fidelity ve Performans modlarının bir karışımı olan Performance RT modu bulunur.

GTA Online

GTA Online artık ilk kez PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için bağımsız bir oyun olarak sunulacak. Ayrıca, piyasaya sürüldükten sonraki ilk üç ay boyunca GTA Online, PlayStation 5 oyuncuları için ücretsiz olarak indirilip kütüphanelerine süresiz şekilde eklenebilecek.

GTA V ve GTA Online

GTA Online, yeni oyuncular veya karakterlerini sıfırlayıp yeni bir başlangıç ​​yapmak isteyen herkes için tasarlanmış yeni bir Kariyer Oluşturucu özelliği sunuyor. Bu sistemle, Ticari mülkler, araçlar ve silahlar gibi temel öğeleri alabilmek için 4.000.000 GTA$‘lık bir oyun içi para size veriliyor.

Yeni nesil konsollara GTA V veya GTA Online ilerlemesi nasıl aktarılır?

PS4 ve Xbox One oyuncuları, hem GTA V Hikâye Modu ilerlemelerini hem de mevcut GTA Online karakterlerini ve ilerlemelerini PS5 ve Xbox Series X|S’ye her biri için bir kereliğe mahsus olarak konsol platformları arasında aktarabilecekler.

Bugünden itibaren, kayıt dosyanızı Rockstar Games Social Club’a yükleyerek hikâye modu ilerlemelerinizi aktarabilirsiniz.

Oyuncular, GTA Online karakterlerini ise 15 Mart tarihinde PS5 veya Xbox Series X|S konsollarına tüm karakterlerini, paralarını, ilerlemelerini, istatistiklerini, arabalarını, mülklerini kısaca tüm bilgilerini aktarabilecekler.

GTA V ve GTA Online

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları

Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları Belli Oldu

Sonraki İçerik
Shadow Warrior 3 Sistem Gereksinimleri

Shadow Warrior 3 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""