Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Epic Games Tek Seferde 3 Oyun Dağıtacak

Avatar photo
Takip Et
Her çarşamba olduğu gibi Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta Epic 3 adet oyunu ücretsiz olarak dağıtacak.

Epic Games, ücretsiz oyun dağıtmaya hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki hafta Epic birden fazla ücretsiz oyun dağıtacak.

Haftaya The First Tree, Ken Follett’s The Pillars of the Earth ve Deponia: The Complete Journey oyunlarını ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Üç oyun da 15 Nisan 18.00’da her zamanki Epic Games Store ana sayfasında yayınlanacak. Bu 3 oyunu kütüphanenize sonsuza kadar ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Görsel 4: Epic Games Tek Seferde 3 Oyun Dağıtacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

İşte, Epic Games’in Ücretsiz Yapacağı 3 Oyun;

  • The First Tree
  • Ken Follett’s The Pillars of the Earth
  • Deponia: The Complete Journey

Deponia: the Complete Journey, macera oyunudur. Monkey Island gibi bir oyun, ancak biraz daha alaycı bir anlatıma sahip. Pillars of the Earth aynı adı taşıyan kitaba dayanan anlatı odaklı bir tarihsel destandır. Ve The First Tree, bir tilkinin kontrolünü ele geçirirken yürekten bir hikaye anlatan kısa, keşif odaklı bir macera oyunudur.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PUBG Drive By Taktiği Güçsüzleştirilecek

Sonraki İçerik

Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC’si Çıktı

Alakalı İçerikler
""