PUBG Drive By Taktiği Güçsüzleştirilecek

Avatar photo
Takip Et
PUBG Drive By taktiği, yakında yayınlanacak bir güncellemeyle güçsüzleştirilecek.

PlayerUnknown Battlegrounds’un en rahatsız edici taktiklerinden biri, yakında yayınlanacak bir güncellemeyle güçsüzleştirilecek.

Bir geliştirici PUBG Drive By taktiğinin dengeleneceğini söyledi.

PUBG’nin geliştiricilerinden birisi, oyunun tutkulularına battle royale oyunun alacağı 11.2 güncellemesinde drive by taktiğinin dengelendiğini belirten bir tweet attı.

Geliştirici, “Yolcuyken ateş etme taktiğinin topluluk geri bildirimlerine göre 11.2 numaralı PC güncellemesiyle dengelenecek.” ve “Özel bir dengeleme yapmak için hala çalışıyoruz. Konsollarda drive by taktiğinin daha az kullanıldığını görüyoruz.” dedi.

Eğer taktiğe hakim değilseniz, drive by taktiği bir aracın yolcu tarafından oyuncunun ateş etmesi anlamına geliyor. Şu anda araçtan ateş ederken çok az bir geri tepme bulunuyor ve bu yüzden hedef almak çok zor değil.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Sizce, dengeleme gerekli miydi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Sea of Thieves 2. Sezon Geliyor

Sonraki İçerik
Avatar photo

Epic Games Tek Seferde 3 Oyun Dağıtacak

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!