Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC’si Çıktı

Avatar photo
Takip Et
Oyuna İspanya ve Portekiz’i ekleyen Euro Truck Simulator 2 Iberia dün çıkış yaptı.

Oyuna İspanya ve Portekiz’i ekleyen Euro Truck Simulator 2 Iberia dün çıkış yaptı. Porto, Madrid ve Barselona gibi büyük yeni şehirleri, Tabernas Çölü’nü ve otomobil taşımacılığı gibi yeni deneyimleri içeriyor.

İşte, SCS tarafından yayınlanan Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC tanıtım videosu;

Euro Truck Simulator 2 yıllar geçtikçe genişlemeye devam ediyor ve bu genişlemeler yapımcı SCS’nin detay ekleme hırslarını önemli derecede artırmış gibi gözüküyor. Ağaçların, mimarinin ve ses manzaralarının çeşitliliği, oyunun ana cazibesini ciddi derecede artırmış.

Bu detaylara örnek olarak sadece Iberia’da bulunan gişelere detay için ne kadar çaba harcadığını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Steam’den Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC’sini satın almak için 48,00₺ ödemeniz gerekiyor. DLC sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Epic Games Tek Seferde 3 Oyun Dağıtacak

Sonraki İçerik
Avatar photo

GTA 5 Mart’da Twitch’te En Çok İzlenen Oyun Oldu

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!