Call of Duty Vanguard Alpha Sürümü Bu Hafta Sonu Başlıyor

Takip Et
Call of Duty serisinin devam oyunu Vanguard’ın halka açık demosu bu hafta sonu başlayacak.

Call of Duty Vanguard’ın ilk halka açık demosu bu hafta sonu gerçekleşiyor. Son Call of Duty oyunlarından beklediğimiz gibi, bu test PlayStation konsollarına özel ve sınırlı bir süre için geçerli olacak.

Call of Duty Vanguard alpha sürümünde, Champion Hill moduna odaklanıyor.

Vanguard Champion Hill alpha, 27-29 Ağustos tarihlerinde, Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak. Adından da anlaşılacağı gibi, bu alfa tamamen 2019 Modern Warfare’de tanıtılan Gunfight modunun bir evrimi olan yeni Champion Hill moduna odaklanacak.

Görsel 4: Call of Duty Vanguard Alpha Sürümü Bu Hafta Sonu Başlıyor - Rehber - Oyun Dijital

Champion Hill 2v2 ve 3v3 konfigürasyonlarında oynanabilir. Aynı anda devam eden, farklı mangaların büyük bir haritanın dört parçası boyunca birbirleriyle savaştığı bir oyun modu. Amaç diğer takımın canlarını tüketmek. Savaş turları arasında oyuncular, kazanılan puanları avantaj, ekipman ve öldürme serileri satın almak için kullanabilecekler.

Modun yanı sıra, test sırasında bir dizi silah ve eklenti mevcut olacak. Ayrıca oyunun dört ana karakterinden biri olarak oynayabileceksiniz.

Activision ayrıca Vanguard çok oyunculu modunun 7 Eylül Salı günü gerçekleşeceğini ve ilk betanın o hafta sonu başlayacağını duyurdu.

Vanguard, son iki oyunda kullanılan çok katmanlı beta hafta sonu programını takip edecek. İlk hafta sonu 10-13 Eylül tarihlerinde oyunu ön sipariş veren PlayStation oyuncularına özel olacak. Bundan sonraki hafta sonu 17-20 Eylül tarihlerinde PlayStation’da açılacak. 18 Eylül’de tam açık beta başlamadan önce, PC ve Xbox için ön sipariş betası başlayacak.

Activision Blizzard, Kaliforniya Eyaleti tarafından yaygın ayrımcılık, “kardeş çocuk kültürünü” kötüye kullanımla suçlanıyor. Şikayetlerin çoğu Blizzard’a odaklanıyor ve şu ana kadar stüdyonun uzun süredir İnsan Kaynakları Başkanı Jesse Meschuk ile birlikte başkan J. Allen Brack’in görevden alınmasına neden oldu.

Call of Duty Vanguard 5 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkıyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Resident Evil 4 Remake Gamescom’da Duyurulabilir

Sonraki İçerik

Riot VALORANT Points Fiyatlarını Arttıracak

Alakalı İçerikler
""