Rust’a Yeni Güncellemeyle Kutup Ayısı Eklenecek

Avatar photo
Takip Et
Rust, 12,4 milyondan fazla satış yaptı. Geliştirici Facepunch, 2022 yılında oyuna gelecek güncellemeleri tanıttı.
Görsel 4: Rust'a Yeni Güncellemeyle Kutup Ayısı Eklenecek - Rehber - Oyun Dijital

Facepunch Studios yayımlamış olduğu yılsonu raporlarında Rust’ın toplamda 12,4 milyondan fazla ve 1 milyondan fazla DLC paketi sattığını açıkladı. Geliştirici ekip, 2022 yılında oyuna kutup ayılarını da ekleyecek Rust “Arctic” güncellemesini getireceğini de açıkladı.

En popüler hayatta kalma oyunlarından birisi olan Rust her geçen gün kitlesini büyültmeye devam ediyor. Örneğin, Şubat 2021’de Rust, yaklaşık 245 eşzamanlı oyuncuya ulaşarak kendi rekorunu tazelemişti.

Rust, 12,4 milyondan fazla satış yaptı.

Facepunch’ın yayımladığı 2021 özetinde eşzamanlı oyuncu rekorunun 267 bin olduğunu ve satışların muazzam olduğunu da ortaya koyuyor. Rust’ın satışları 12.481.079’i, DLC satışları ise 1.111.846’i aştı. Oyun Twitch platformunda yaklaşık 1,37 milyon eşzamanlı izleyiciye ulaştı, toplam görüntülenme sayısı şaşırtıcı bir şekilde 1,3 milyar oldu.

Açıkça söylemek gerekirse Rust’ın büyümesi hiç yavaşlamıyor ve geliştirici ekip aynı zamanda 2022 için birkaç güncelleme tanıttı. Daha önce açıklanan oynanış kalitesi değişiklikleri, kuzey kutbu bölgesini içeren güncelleme çok yakın bir gelecekte oyuna getirilecek. Facepunch, bu yıl gelecek olan “yeni silahlar, konuşlandırılabilir cihazlar, etkinlikler, araçlar, hayvanlar ve çok daha fazlasını” vaat ediyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: The Ascent PlayStation Konsollarına Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

The Ascent PlayStation Konsollarına Geliyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Jahrein, PurpleBixi ve Adal NimoTV'ye Geçti - Rehber - Oyun Dijital

Jahrein, PurpleBixi ve Adal NimoTV’ye Geçti

Alakalı İçerikler
""