The Ascent PlayStation Konsollarına Geliyor

Avatar photo
Video oyunlarını derecelendiren ESRB’nin internet sitesine göre The Ascent PlayStation konsollarına gelecek.
Takip Et
Görsel 4: The Ascent PlayStation Konsollarına Geliyor - Bülten - Oyun Dijital

Gematsu tarafından ortaya çıkarılan ESRB derecelendirmesine göre, The Ascent PlayStation 4 ve PlayStation 5 için listelendiğini ortaya çıkarttı. Aynı liste daha önceden aralık ayında Tayvan’da ortaya çıkmıştı.

Çıkış yaptığı tarihten itibaren PC ve Xbox platformlarına özel olan The Ascent, ilerleyen günlerde PlayStation konsollarında da oynanabilir olacak gibi gözüküyor.

The Ascent PlayStation‘a bu yıl içinde gelebilir.

ESRB’nin sitesindeki The Ascent sayfasında yer alan “Platforms” bölümünde açıkça yayımlanan PlayStation 4 ve PlayStation 5 ibareleri eğer bir yanlışlık yoksa oyunun PS konsollarına geleceğinin en büyük kanıtı olacak.

The Ascent, 29 Temmuz 2021 tarihinde piyasa sürülmüş cyberpunk temalı izometrik bir RPG shooter oyunudur. Oyun, mega şirketlerin dünyayı yönettiği, herkesin kendileri için sözleşmeleri bir köle olarak çalışarak şirketlere olan borcu ödemesini anlatıyor.

PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülen oyun, ilk hafta sonu indiriminde 5 milyon doların üzerinde para kazandı ve 1.700’den fazla Youtube ve Twitch kanalında 10 milyondan fazla görüntülenmeye ulaştı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Yeni Serious Sam Oyunu Bu Ay Piyasaya Sürülecek - Bülten - Oyun Dijital

Yeni Serious Sam Oyunu Bu Ay Piyasaya Sürülecek

Sonraki İçerik
Görsel 6: Rust'a Yeni Güncellemeyle Kutup Ayısı Eklenecek - Bülten - Oyun Dijital
Avatar photo

Rust’a Yeni Güncellemeyle Kutup Ayısı Eklenecek

Alakalı İçerikler