The Division Resurgence Geliyor

Avatar photo
Takip Et
The Division serisini mobilde oynamaya hazır olun. İşte karşınızda The Division Resurgence!
The Division Resurgence

Geçtiğimiz hafta The Division 2’nin 5. yıl içeriği açıklanmıştı. İçerikteki yol haritasında Ubisoft’un The Division için bir mobil oyun yayımlayacağını öğrenmiştik. Bugün yani, 13 Temmuz tarihinde Android ve iOS için çıkacak The Division Resurgence için oynanış videosu yayınlandı.

The Division Resurgence Oynanış Videosu

Oyuncular tarafından The Division Resurgence’in nasıl olacağı, açık dünya olup olmayacağı ile ilgili sorular soruluyordu. Oynanış videosu bu sorulara cevap olacak nitelikte.

Oynanış videosunu izlediğimizde oyunun açık dünya olacağı doğrulanmış oldu. Böylelikle açık dünya olmasıyla oyuncular dünyada serbestçe dolaşabilecekler.

Resurgence haritası serinin önceki oyunlarını oynamış olan oyunculara tanıdık gelecektir. Oyun, büyük bir felaketten sıyrılmış, yıkık binalar, parçalanmış arabalarla dolu New York’ta geçiyor.

Ubisoft, tam bir tarih açıklamadı ancak oyunun mobil platformlarda 2023 yılında çıkacağı söyleniyor. İsterseniz kapalı betaya buradan kayıt olarak oyunu önceden oynayabilir ve geri dönüşlerinizi Ubisoft ile paylaşabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için InstagramTwitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Amazon Prime Day

Amazon Prime Day Ücretsiz Oyunlar Listesi

Sonraki İçerik
Görsel 4: Company of Heroes 3 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Company of Heroes 3 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler