Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Jahrein, PurpleBixi ve Adal NimoTV’ye Geçti

Avatar photo
Takip Et
Dün Twitter’da yaptıkları açıklamayla Jahrein, PurpleBixi ve Adal artık canlı yayınlarını NimoTV’de yapacaklarını duyurdu.
Görsel 4: Jahrein, PurpleBixi ve Adal NimoTV'ye Geçti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Twitch’in önde gelen yayıncılarından Ahmet “Jahrein” Sonuç, Bahadır “PurpleBixi” Telci ve Doğukan “Adal” Adal, Twitch’te yaşanan bit dolandırıcılığı olaylarından sonra platformda yayın açmayı bırakmıştı.

Yeni platform arayışı sürecinde canlı yayınlarına YouTube üzerinden devam eden Rekkitz ekibi, bir platformla anlaşmaya vardı.

Jahrein, PurpleBixi, Adal ve Moparism artık NimoTV’de.

Dün Jahrein’in açtığı duyuru canlı yayınında Twitch ile görüşmek için muhatap bulamadığını, YouTube dahil diğer tüm canlı yayın platformlarıyla görüştüklerini ve sonuç olarak canlı yayın platformu olarak NimoTV’yi seçtiklerini açıkladı.

Duyuru yayınının ardından NimoTV Türkiye Twitter hesabından Jahrein, PurpleBixi, Adal, Moparism’in artık NimoTV’de canlı yayın açacağı duyuruldu.

Rekkitz ekibinde bulunan Toqtir, Zade, Clumsykitty ve ErenAktan’ın neden NimoTV’ye geçmediği ve ekip içerisinde bir tartışma olup olmadığı ise Rekkitz kitlesi tarafından çok merak edildi.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Rust'a Yeni Güncellemeyle Kutup Ayısı Eklenecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rust’a Yeni Güncellemeyle Kutup Ayısı Eklenecek

Sonraki İçerik
Görsel 6: Take-Two, Zynga'yı 12.7 Milyar Dolar'a Satın Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Take-Two, Zynga’yı 12.7 Milyar Dolar’a Satın Aldı

Alakalı İçerikler
""