Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Epic Games Store 2020’nin En Popüler Oyunlarını Yayınladı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Epic Games Store 2020'nin En Popüler Oyunlarını Yayınladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Epic Games, yıl boyunca platformda satın alınan ve oynanan en popüler oyunlar da dahil olmak üzere 2020 özetiyle ilgili yeni veriler yayınladı. Bunlardan birkaçı pek şaşırtıcı değilken, diğerleri bazı hayranların onlara övgü verdiğinden daha fazla ilgi topladı.

Genel olarak, Epic Games Store‘un yayınladığı liste, birden çok türü ve oyuncu oyun tarzları açısından birçok farklı temeli kapsıyor.

2020’de Epic Games Store‘da en çok oynanan on oyun sırasıyla: Assassin’s Creed Valhalla, Satisfactory, Fortnite, Snow Runner, Godfall, Borderlands 3, Rocket League, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, Grand Theft Auto 5 ve Rogue Company. Bu oyunlardan birkaçı daha önce yayınlanmışken, birçoğuna yeni hayat verildi. Rocket League yeni etkinlikler aldı, Fortnite yeni karakter görünümleri yayınladı ve Grand Theft Auto 5, oyunculara ilk etapta franchise’ı neyin bu kadar popüler yaptığını hatırlatmaya devam etti.

Siz, Epic Games Store üzerinden hangi oyunları aldınız?

Assassin’s Creed Valhalla’nın en iyi oyunlardan biri olması hiç de şaşırtıcı değil. Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu, oyuncuların hazine, Odin’in efsanevi mızrağı Gungnir gibi güçlü silahlar ve fethedilecek köyleri bulmak için İngiliz kırsalını araştırmayı sevdiği anlaşılıyor. Bu oyun, Yılın Oyunu Ödülü için adaydı, bu bile tek başına Epic Games’in listesinin en üstünde yerini almak için yeterli.

Görsel 5: Epic Games Store 2020'nin En Popüler Oyunlarını Yayınladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sürekli büyüyen battle royale oyunu Fortnite, başka bir bariz seçim. İnşaat, savaş ve parti oyunu, bunca yıldan sonra hala güçlü bir şekilde devam ediyor gibi görünüyor. Yakın zamanda Fortnite’a yeni ve eski oyuncular için onu taze ve eğlenceli tutan yeni bir sezon eklendi. Deadpool, John Wick ve Kylo Ren gibi düzinelerce lisanslı karakter, oyuncuların oyundan istedikleri kadar ciddi veya aptalca keyif almalarını sağlar.

Borderlands 3, hayatının ikinci yılında her zamanki kadar popüler olmaya devam etti. Oyun için, oyuncuların geri gelmeye devam etmeleri için yeni içerik ve yetenekler getiren birkaç DLC güncellemesi vardı. Sonbaharda başlayan ikinci bir sezon geçişi vardı, ancak oyuncular, oyunu daha da uzun süre devam ettirmek için Borderlands 3 için üçüncü sezon geçişi olup olmayacağını şimdiden merak ediyorlar.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Oyun Fiyatlarını Yüksek Tuttuğundan Valve'a Dava Açıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Oyun Fiyatlarını Yüksek Tuttuğundan Valve’a Dava Açıldı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Apex Legends Eş Zamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Apex Legends Eş Zamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı

Alakalı İçerikler
""