Crysis Remastered’a DLSS Desteği Geldi

Avatar photo
Takip Et
Yeni güncelleme ile Crytek, Crysis Remastered’a DLSS desteği getirdi ve bu oyunculara önemli ölçüde performans artışı sağlayacak.
Crysis Remastered'a DLSS Desteği Geldi

Crytek, Crysis Remastered’ın PC sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı.

Ücretsiz güncellemeyle, Crysis Remastered’a DLSS desteği geldi ve oyunculara önemli ölçüde performans artışı sağlıyor.

NVIDIA DLSS teknolojisi, oyun performansını ve görsel kalitesini artırmak için derin öğrenme ve yapay zekadan yararlanıyor. Hem performansı hem de çözünürlüğü artıran DLSS teknolojisi, kare başına daha iyi stabilizteye sahip keskin, kaliteli görüntüler üretmek için gelişmiş yapay zekâ teknolojisinden yararlanıyor.

Crysis Remastered’da DLSS desteği ile %40’a kadar performans artışı yaşanıyor.

DLSS açık iken, oyun performansı uyumlu grafik kartlarıyla oynayanlar için artan %40’a kadar performans artışı sağladığını iddia ediyor.

Yapılan PC güncellemesi ayrıca çok sayıda hata düzeltmesi ve genel iyileştirme içeriyor. Piyasaya sürüldüğünden beri, oyun orijinal kontrollere, klasik Nanosuit menüsüne, çoklu görsel iyileştirmelere, multi-thread optimizasyonlarına ve oyuncuların yoğun ateş altında hava desteği gelmesini sağlayan birçok güncelleme gördü.

CRYENGINE Baş Tasarım Müdürü Vladimir Kajalin, “Crysis markası, görsel sınırları ve donanımları zorlamakla ünlüdür, bu nedenle DLSS desteğinin eklenmesi gerekli bir şeydi.” ve “NVIDIA DLSS inanılmaz bir teknoloji ve Oyuncuların oyundan ve donanımdan daha fazla performans artışı yaşamasını sağlıyor.” dedi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
20 Bethesda Oyunu Xbox Game Pass'e Geliyor

20 Bethesda Oyunu Xbox Game Pass’e Geliyor

Sonraki İçerik
Mansur Yavaş Twitch'e Katıldı

Mansur Yavaş Twitch’e Katıldı

Alakalı İçerikler
""