Grand Theft Auto 6’nın Bu Hafta Resmi Olarak Duyurulacağı İddia Edildi

Avatar photo
Takip Et
Bloomberg’in haberine göre, Grand Theft Auto 6 bu hafta resmi olarak duyurulacak ve aralık ayı içinde de oyunun ilk fragmanı yayımlanacak.
Görsel 4: Grand Theft Auto 6'nın Bu Hafta Resmi Olarak Duyurulacağı İddia Edildi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar’ın Grand Theft Auto 6’yı yakında resmi olarak duyurmayı planladığı ve Aralık ayında bir fragman göstereceği iddia edildi.

Bloomberg’in haberine göre Rockstar bu hafta içinde GTA 6’yı duyurmayı planlıyor. Rockstar’ın bu sözde ilk duyuruda ne kadarını göstereceği şu anda belli değil, ancak şirketin önümüzdeki ay oyun için bir fragman yayınlayacağı da iddia edildi. Fragman büyük olasılıkla 7 Aralık’taki The Game Awards’da gösterilecek, ancak şu ana kadar herhangi bir doğrulama veya duyuru yapılmadı.

Rockstar, Grand Theft Auto 6’nın ilk fragmanını aralık ayında yayımlayabilir.

Görsel 5: Grand Theft Auto 6'nın Bu Hafta Resmi Olarak Duyurulacağı İddia Edildi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Grand Theft Auto 6 en çok beklenen oyunlardan biri, öyle ki hayranlar Red Dead Online için yapılan bir güncellemenin oyunun yakında duyurulacağına dair gizli bir mesaj olduğunu düşünerek hayallere kapıldılar.

Rockstar, GTA 6’nın geliştirilmekte olduğunu zaten doğruladı, ancak bunun dışında herhangi bir açıklama yapmadı. Hatta önümüzdeki yıl gibi erken bir tarihte piyasaya sürülebilir. Oyunun görüntüleri geçen yıl sızdırılmış ve Rockstar da sızıntıların gerçek olduğunu doğrulamıştı. Ancak şirket, sızıntıların geliştirme sürecini etkilemeyeceğini de belirtmişti.

GTA VI hakkında şu ana kadar çok az bilgi bulunuyor, fakat oyunda Latin bir kadın oynanabilir karakterin yer alacağı bildiriliyor. Oyunun ayrıca Miami’nin kurgulanmış bir versiyonuyla başlayacağı ve zaman içinde yeni şehirler ekleneceği iddia ediliyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Insomniac, Sonraki Spider-Man’in Kim Olacağını Açıkladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Insomniac, Sonraki Spider-Man’in Kim Olacağını Açıkladı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Spider-Man 2, 11 Günde 5 Milyondan Fazla Kopya Sattı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Spider-Man 2, 11 Günde 5 Milyondan Fazla Kopya Sattı

Alakalı İçerikler
""