Spider-Man 2, 11 Günde 5 Milyondan Fazla Kopya Sattı

Avatar photo
Takip Et
Spider-Man 2’nin satış rakamları açıklandı. Oyun, ilk 24 saatte 2,5 milyon; ilk 11 günde ise 5 milyondan fazla kopya sattı.
Görsel 4: Spider-Man 2, 11 Günde 5 Milyondan Fazla Kopya Sattı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Insomniac’ın Spider-Man 2’si olağanüstü bir lansman yaparak tüm zamanların en hızlı satan birinci parti PS5 oyunlarından biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Stüdyo oyunun şimdiden 5 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Sony, son kazanç duyurusunun bir parçası olarak Spider-Man 2’nin yeni satış rakamlarını açıkladı. Spider-Man 2, ilk 11 gününde 5 milyondan fazla kopya sattı. Oyun ilk 24 saat içinde ise 2,5 milyon kopya satarak PlayStation satış rekorlarını kırdı.

Spider-Man 2, satış adetiyle ilk 24 saat içinde 2,5 milyon kopya satarak hayranlık uyandıran bir başarıya imza attı. Bir aydan kısa bir süre içinde ise bu rakamı ikiye katlamayı başardı. Bu satış başarısı Spider-Man 2’yi God of War Ragnarök’un önüne geçirerek PlayStation’ın ilk gün satış listesinin zirvesine yerleştirdi.

Sony’nin Birinci Parti Oyunları Satışlarda İyi Performans Gösteriyor

Duyuru Twitter’da yayınlandı, ancak daha ayrıntılı bir ikinci çeyrek mali raporu Sony’nin oyun bölümünün performansı hakkında daha fazla ayrıntı veriyor. Sony çatısı altında etkileyici rakamlar elde eden tek oyun Spider-Man 2 değil.

Rapor, God of War Ragnarök’un 11 milyon kopya sattığını, Ratchet & Clank: Rift Apart’ın ise 1.1 milyon kopya sattığını ortaya koyuyor. Ayrıca PS5’in son çeyrekte 4,9 milyon adet sattığını ve konsolun ömür boyu satışlarının 46 milyon adedin biraz üzerine çıktığını öğreniyoruz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Grand Theft Auto 6'nın Bu Hafta Resmi Olarak Duyurulacağı İddia Edildi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Grand Theft Auto 6’nın Bu Hafta Resmi Olarak Duyurulacağı İddia Edildi

Sonraki İçerik
Görsel 6: NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER, RTX 4070 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER, RTX 4070 SUPER, RTX 4070 Ti SUPER Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""