Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Rainbow Six Extraction Çıktığı Gün Game Pass’e Gelecek

Avatar photo
Takip Et
Tom Clansy’s Rainbow Six Extraction çıkış yaptığı gün Microsoft’un abonelik servisi Game Pass’e geliyor.
Görsel 4: Rainbow Six Extraction Çıktığı Gün Game Pass'e Gelecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Game Pass aboneleri en yeni Tom Clansy’s Rainbow Six oyununu ekstra bir ücret ödemeden Rainbow Six Extraction’ın çıktığı ilk gün oynayabilecekler.

Microsoft’un Xbox Wire’da yaptığı duyuruya göre Rainbow Six Extraction çıktığı gün Game Pass kütüphanesinde yerini alacak. 20 Ocak tarihinde tüm platformlara yayımlanacak olan oyun, aynı anda Game Pass servisinin tüm abonelik paketlerinde yer alacak.

Duyuru oyunun çıkışından sadece iki hafta önce yapıldı. Bu duyurunun neden son dakikada yapıldığı bilinmiyor, ancak Ubisoft ve Microsoft ortaklığının sonucu sadece Rainbow Six Extraction ile sınırlı olmayacak gibi görünüyor.

Rainbow Six Extraction ile birlikte Rainbow Six Siege’de Game Pass’e gelecek.

Ubisoft, abonelik servisine en son Rainbow Six oyununu getirmenin yanı sıra, gelecekte Ubisoft+ oyunlarını Xbox platformlarında kullanıma sunmayı da planladığını açıkladı. Şu anda Game Pass kütüphanesinde yer alan Rainbow Six Siege’de 20 Ocak tarihinde PC için Game Pass kütüphanesine eklenecek.

PC ve Xbox’ta Game Pass aboneleri oyunu çıktığı gün ücretsiz oynayacak fakat PS5 ve PS4’e de aynı anda çıkış yapan oyunu oynamak isteyen kullanıcılar 39.99 ABD Doları ödemek zorunda kalacaklar.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Sony, PSVR2 Sanal Gerçeklik Kitini Tanıttı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sony, PSVR2 Sanal Gerçeklik Kitini Tanıttı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Gods Will Fall Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Gods Will Fall Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""