Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Genshin Impact: Kazuha Banner ve Leaves in the Wind Yarın Geliyor

Takip Et
Genshin Impact 1.6’nın yeni karakteri Kazuha Banner, Leaves in the Wind etkinliği ile oyunculara sunulacak.

Genshin Impact’in yeni karakteri Kazuha Banner, daha önce de haberini yaptığımız üzere 29 Haziran Salı günü oyunculara sunulmuş olacak. Oyunda önemli değişiklikler yaparak oyuncuların birçok beklentisini de karşılamış olan 1.6 Güncellemeleri neticesinde eklenen Kazuha karakteri için önceden tarihi belirlenmiş banner ile birlikte Leaves in the Wind etkinliği de yarın başlayacak.

Daha önceden duyurulduğu üzere Kazuha Banner’ın oyuna eklenme tarihi, sunucu zamanı ile 18:00’da olacak. Bu da Türk oyuncular için yaklaşık olarak akşam saat 8 civarına denk gelmekte. Bunun yanısıra yeni başlayacak olan Leaves in the Wind etkinliği de yarın, 29 Haziran Salı günü başlayarak 20 Temmuz sunucu saatiyle 14:59’a kadar devam edecek. Aynı şekilde bu da Türk oyuncular için yaklaşık olarak akşam 5 sularına denk gelmekte.

Dolayısıyla etkinlik süresince 5 yıldızlı karakter olan Kaedahara Kazuya’yı elde etmek için oyuncuların 3 hafta gibi bir süre kısıtlaması olacak ve Wanderlust Invocation’da onlar mümkün olmayacak. Ayrıca Kazuha Banner ile birlikte oyuna dört yıldızlı karakterler Rosario (Cryo), Bennett (Pyro) ve Razor (Electro) da eklenmiş olacak.

Kazuya, etkinlik haricinde ana hikayenin 2. bölümü olan Autumn Winds, Scarlet Leaves’e de eklenmiş olacak. Oyuncular Archon görevini yapabilmek için en az 36 Macera Seviyesine sahip olmak ve aynı zamanda Bölüm Bir: Act Dört’ü de tamamlamak zorunda olacaklar.

Kazuha BannerKazuha Banner ve gelecek olan Leaves in the Wind haricinde düzenlenen Epitome Invocation ile sayısız silahta düşürme oranları oldukça yükselmiş durumda.

Tüm bunların haricinde, oyunun geliştiricisi Mihoyo, “Epitome Invocation” etkinliği de düzenlemekte. Epitome Invocation neticesinde Mihoyo, oyunculara, birçok önemli silahta (ki bunlara etkinliğe özel olan beş yıldızlı Freedom Sworn kılıcı ve Skyward Atlas katalisti ve dört yıldızlı Alley Flash kılıcı, Wine and Song katalisti, son olarak da Alely Hunter katalisti de dahil olacak şekilde) oldukça yüksek düşürme oranı boost’u vermekte.

Etkinliklerden sözü açmışkan, Genshin Impact’ta şu an hala geçerli olan, 25 Haziran’da başlamış ve 8 Temmuz’da bitecek Legend of the Vagabond Sword etkinliği, oyunculara yeni bosstan elde edebilecekleri Primogemler ve etkinliğe özel isim kartı stili olan “Celebration: Battlesong” elde etme şansı sunmakta.

Son olarak Genshin Impact, geçtiğimiz günlerde Epic Games Store’da da yerini almış durumda. Böylelikle ilk kez Mihoyo’nun kendi mağazası dışında bir dijital mağazaya açılmış olan oyun, şimdiye kadar sergilediği başarılı performansı ve giderek artan oyuncu kitlesini daha hızlı bir şekilde yükseğe çekme yönünde ilerliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Assassin’s Creed Valhalla Oyun Direktörü EA Motive’e Katılıyor

Sonraki İçerik

XANTARES Twitch’ten Banlandı

Alakalı İçerikler
""