Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Genshin Impact: Kazuha Banner Yayınlanma Tarihi Açıklandı

Takip Et
Kazuha Banner’ın karakterleri ve yayınlanma tarihi açıklandı.

Geçen yıl, birçok beklenen oyun arasından hızla yükselen ve popülerlik kazanan Genshin Impact, sene sonuna gelindiğinde 40 milyonu aşkın üyeye erişti.

Düzenli ve istikrarlı güncellemeleriyle diğer oyunlardan farkını ortaya koyan Genshin Impact, her altı haftada bir gelen güncellemelerinde oyuncular için oldukça fazla yeni içeriği de beraberinde getiriyor.

Yeni güncellemesi de giderek yaklaşırken oyuncu kitlesi, bu 1.7 Güncellemesi ile gelecek olan yenilikler konusunda gittikçe sabırsızlanıyor. Şu ana kadar bildiğimiz kadarıyla oyuncuların oldukça uzun süredir istekli bir şekilde beklediği Inazuma bölgesi bu güncellemeyle oyuna dahil edilecek.

Bundan hariç olarak da oyuna birçok yeni karakterin de ekleneceği biliniyor.

Gelecek olan güncellemeden Kazuha Banner hakkında da bilgi sızdırıldı.

Yeni bir bilgi sızıntısıyla Kazuha Banner’ın ayrıntıları oyunculara sunuldu. Bilgiyi bu konuda tanınırlık edinen Lumie (@lumie_lumie) sızdırdı. Söylenene göre Kazuha Banner; Rosaria, Bennett ve Razor’a eşlik edecek.

Neredeyse bir ay önce sızdırılan bilgi ile aynı doğrultuda olan bu söylenti de konuya ilişkin iddiaların doğru olma ihtimalini yükseltiyor. Ne var ki, resmi açıklama yapılana kadar konuya kesin gözüyle bakmamak gerekir.

Bundan hariç, Klee Banner’ının da 1.6 Güncellemesinin bir parçası olduğu biliniyor. En nihayetinde aynı karakterlerin gelip gelmeyeceği ise merak uyandırıcı bir muamma. Yine de, daha önce sızdırılan bilgilerin doğruluğu düşünüldüğünde, bu bilgilerin doğru olma ihtimali de yüksek görünüyor.

Kazuha Banner’ın merakla beklenen yayınlanma günü ise 29 Haziran olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Police Simulator Patrol Officers Erken Erişim’de

Sonraki İçerik

Metroid Dread Hakkında Bildiğimiz 10 Şey

Alakalı İçerikler
""