Steam Altın Hafta İndirimi Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Avatar photo
Takip Et
Steam Altın Hafta İndirimi 29 Nisan tarihinde başlayacak ve 6 Mayıs’ta sona erecek. İndirimle Japon stüdyoların oyunları indirime girecek.

Steam’in bir sonraki büyük indirimi, birçok önemli Japon tatilini içeren bir hafta olan “Altın hafta” dediği dönemde gerçekleşecek. Steam Altın Hafta İndirimi 29 Nisan tarihinde başlayacak ve 6 Mayıs’ta sona erecek.

Japonların “Altın Hafta” olarak adlandırdığı hafta, 29 Nisan‘da İmparatorun doğum gününden başlayarak ve 5 Mayıs‘ta Çocuk Bayramı ile biten bir dizi önemli tarihe ve bayrama ev sahipliği yapar. Bu haftaya özel Steam, Japon geliştiricilerin oyunlarına odaklı bir haftalık indirim yapacak. Bu, platformun her yıl yaptığı bir şey Japon stüdyoları tarafından geliştirilen oyunların ve serilerin fiyatlarını düşüren bir indirim getiriyor.

Steam Altın Hafta indirimiyle Japon stüdyolarının oyunları indirime girecek.

Japon stüdyolarından oyunları seven Steam kullanıcıları, Steam Altın Hafta İndirimi için sevinebilirler, çünkü Japon yapımı birçok oyunun fiyatlarında büyük ölçüde indirim olacak. Dark Souls 2 ve 3, Monster Hunter World ve Devil May Cry serisi gibi oyunlar, daha önce olan indirimde de indirime dahil edildiği için yine olacağından şüpheye yer yok.

Eğer Steam Altın Hafta İndirimi’nden sonra hangi indirimin geleceğini merak ediyorsanız, Steam’e çıkacak oyunlara odaklı olan Steam Next Fest olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Twitch Sohbete Yanıtlama Özelliği Geliyor

Sonraki İçerik

AimLab Rainbow Six’in Resmi Antrenman Ortağı Oldu

Alakalı İçerikler
""