Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

AimLab Rainbow Six’in Resmi Antrenman Ortağı Oldu

Avatar photo
Takip Et
AimLab, Rainbow Six Siege’in resmi antrenman ortağı olmak ve oyunun fiziğini platforma eklemek için Ubisoft ile anlaştı.

AimLab ve Rainbow Six Siege, oyuncuların temel becerisini geliştirmeye yardımcı olmak için büyük bir şekilde bir araya geldi. Rainbow Six Siege, yüksek bir zorluk seviyesine, oyununa özgü bir his ve farklı bir takım odaklı taktik tarzına sahip olduğu için, en rekabetçi FPS oyunlardan birisi olma ünvanını sürdürdüğü bir gerçek. AimLab, oyun için resmi bir eğitim programı oluşturmak için Ubisoft ile ortaklık kurdu.

Bilmeyenler için AimLab FPS oyunlarındaki başarınızı arttırmak için kullanılan bir araç. Oyuncular beceri seviyelerini ölçmek, zaman içinde antrenman yapmak ya da oyuna başlamadan önce ısınmak için birkaç dakika pratik yapmak için AimLab kullanmıyorlar. Tüm bunları resmi bir Rainbow Six Siege haritalarında yapmak, bu oyunun derinliklerinde olanlar için kulağa harika geliyor.

AimLab Rainbow Six Siege’in resmi alıştırma ortağı olduğunu açıkladı.

AimLab Rainbow Six Siege’in resmi antrenman ortağı olmak ve oyunun fiziğini platforma eklemek için Ubisoft ile anlaştığını duyurdu. Program, oyuncuların Rainbow Six Siege gibi hissetmek için inşa edilmiş kontrollü bir ortamda pratik yaparak oyunlarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır, böylece oyuncunun tam oyunda daha rekabetçi durumlarda ne olursa olsun hazır olmasına olanak sağlıyor.

AimLab antrenman programı, Rainbow Six Siege’deki hareketleri, silah geri tepmesini, oyun ortamını, hatta eğilmeyi doğru bir şekilde belirlemek için oyunun fiziğini kopyaladı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Steam Altın Hafta İndirimi Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Sonraki İçerik

BBL Esports VCT EMEA Elemelerine Veda Etti

Alakalı İçerikler
""