PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Haritası Taego Geliyor

Takip Et
PlayerUnknown’s Battlegrounds’a gelen 12.2 güncellemesiyle birlikte oyuna yeni harita ve yeni oynanış ekleniyor.

Dünya çapında beğenilerek oynanan Battle Royale shooter oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun Taego olarak bilinen yepyeni 8×8 haritasını içerecek olan 12.2 güncellemesinin ayrıntılarını açıkladı.

Eskiden Codename: Tiger olarak bilinen harita, ilk olarak Mayıs ayında tanıtılmıştı. Harita, 1980’lerin Güney Kore’sinde  ve Hosan Hapishanesi etrafında kuruldu. Harita iki yeni oyun özelliği de içeriyor; Self AED olarak bilinen kendi kendini dirilten bir eşya ve düşen oyunculara savaşa geri dönme şansı verecek yeni bir Comeback BR ​​mekaniği.

12.2 Güncellemesi aynı zamanda  Survivor Pass: Taego adlı yeni bir Survivor Pass içeriyor ve oyuncuların toplayabileceği bir sürü yeni kozmetik ödül, geçişi 50. seviyeyi geçenler için bonus madalyalar, amblemler ve G-Coins sunuyor. Oyunun en yeni lisanslı aracı Hyundai Pony Coupe, haritada kullanabilecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a güncelleme ile gelen Taego haritasının Hosan Hapishanesinde geçen Ground Zero adlı yeni bir  aksiyon kısa filmi de var.

Train to Busan filmlerinden Don Lee’nin ve yakında çıkacak olan Marvel’s Eternals’ın başrolde olduğu film, PUBG evreninde geçiyor ve Lee’nin cüretkar bir kaçış yapan bir mahkumu canlandırıyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Taego haritası için 12.2 Güncellemesi şu anda PC test sunucusunda ve oyuna 7 Temmuz’da bilgisyar sürümüne gelecek. Ardından 15 Temmuz’dan itibaren konsol sürümlerine gelecek. Yama notlarının tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PlayStation Plus Temmuz 2021 Oyunları Açıklandı

Sonraki İçerik

League of Legends Wild Rift Brezilya’da Tanıtıldı

Alakalı İçerikler
""