Genshin Impact 2.1 Güncellemesi Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Genshin Impact 2.1 güncellemesiyle yepyeni bir balıkçılık mekaniği geliyor olabilir.

Genshin Impact, geçenlerde 2.0 güncellemesi aldı. Bu güncelleme ile Inazuma isimli yeni bir bölge, Ayaka ve Yoimiya karakterleri, birçok yeni silah, eşya ve daha fazlası oyuna eklendi. Bu güncelleme oyuncular tarafından uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. 2.0 güncellemesinin ardından, 2.1 Beta üzerinde çalışılmaya başlandı.

Genshin Impact 2.1 güncellemesinden yeni bir balıkçılık, yeni Baal, Kokomi ve Sara videoları sızdırıldı.

En son sızdırılan habere göre, yeni güncellemede yepyeni bir balıkçılık mekaniği eklenecek. Bu bilgi Genshin Report isimli ünlü ve güvenilir Genshin hayranından geliyor.

https://twitter.com/GenshinReport/status/1418601237658824708

Bunun dışında, Baal, Kokomi ve Sara isimli karakterlerin videosu sızdırıldı. Bu bilgi de bir başka ünlü hesap lumie‘nin hesabından paylaşıldı. Videoda, gelecek karakterlerin modelleri, kıyafetleri ve daha fazlasına yakından bakabiliyoruz.

https://twitter.com/lumie_lumie/status/1418608990699806722

Genshin Impact 2.1 Betası yapım aşamasındayken, hayranlar miHoYo’nun neler hazırladığını heyecanla bekliyor. 2.0 güncellemesinin başarısı topluluğu oldukça mutlu etmişti. Sızdırılanlara bakılırsa da yapımcıların çok çalıştığı belli oluyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Yeni Flight Simulator Güncellemesi Performans Sağlıyor

Sonraki İçerik

Unknownpros VALORANT Takımıyla Yollarını Ayırdı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.