Forza Horizon 5 Radyo Ayarları

Avatar photo
Takip Et
Forza Horizon 5 radyosu hızlı maceralarınıza muhteşem bir fon müziği sağlayabilir. Forza Horizon 5 radyosu hakkında bilmeniz gereken her şey.
Görsel 3: Forza Horizon 5 Radyo Ayarları - Rehber - Oyun Dijital

Heyecanlı yarışçılar ve yeni gelenler Meksika’nın manzarasıyla sürüş keyfini yaşarken onlara, oyun içi radyo onlara eşlik ediyor. Hard Rock tarzı müziklerden geleneksel Meksika ezgilerine kadar herkes için bir şeyler var.

İşte oyunun radyo kanallarının yanı sıra ne çaldıkları, nasıl değiştirecekleri ve nasıl kapatacaklarına dair bir rehber.

Forza Horizon 5 Radyosu Nasıl Değiştirilir

Konsolda:

Konsol kolunuzun sol tarafında bulunan yön düğmelerine küçük bir tıklamayla radyoyu değiştirebilirsiniz. İleri gitmek istiyorsanız D-padde sağa basın. İstediğiniz kanalı geçerseniz ne yapmalısınız? Ayarlar menüsünden kontrollere gidip tuş ataması yapabilirsiniz.

Görsel 4: Forza Horizon 5 Radyo Ayarları - Rehber - Oyun Dijital
Forza Horizon 5 radyosu için tuş ataması yapabilirsiniz.

PC’de:

İstasyonlar arası geçiş yapmak için varsayılan tuş ataması “=” eşittir işaretidir. Yine konsolda olduğu gibi ileri geri gitmek için atanmış bir tuş olmadığından dolayı ayarlara giderek tuş ataması yapabilirsiniz.

Radyo Nasıl Kapatılır

İstasyonlar arası geçiş yaparken son seçenek “radyo kapalı” olacaktır. Bu seçenekte kalırsanız radyo kapalı olarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Tüm Forza Horizon 5 Radyo İstasyonları

Forza Horizon 5, tüm müzik zevklerine hitap eden altı radyo istasyonuna (radyo kapalı seçeneğiyle beraber yedi) sahiptir.

RadyoMüzik Tarzı
Block PartyBig Beats
Horizon Bass ArenaEDM
Horizon PulsePop Müzik
Horizon XSRock/Metal
Hospital RecordsDrum & Bass
Radio EternaKlasik/ Geleneksel Meksika Müziği
Radio OffMüzik yok
Forza Horizon 5 Radyo İstasyonları

Forza Horizon 5 radyosu hakkında bilmeniz gerekenler bu kadardı. Forza Horizon 5 hakkında öğrenmek istedikleriniz için yazılarımıza göz atmayı unutmayın.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın

Sonraki İçerik
Görsel 6: Intel University Esports Turkey Yeni Sezonu Başlıyor - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Intel University Esports Turkey Yeni Sezonu Başlıyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!