VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Avatar photo
Takip Et
VALORANT Gece Pazarı tarihleri ve hakkında bildiğimiz her şeyi bu içerikte açıklıyoruz.
Görsel 4: VALORANT Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

League of Legends’ta bulunan “Sana Özel Mağaza” özelliğinden esinlenilen VALORANT Gece Pazarı; iki ayda bir, iki hafta süreyle oyuna ekleniyor. İndirimli fiyatlarla silah skini satın almayı sağlayan özellik Türkiye’de oyuncular tarafından çok sevilmiş durumda.

Ekonomik fiyatlarla silah skini almak isteyen oyuncuların dört gözle beklediği, VALORANT Gece Pazarı’nın ne zaman geleceği merak ediliyor. Bu içerikte, çok merak edilen “Gece Pazarı nedir, ne zaman gelir?” sorularını yanıtladık.

VALORANT Gece Pazarı nedir?

VALORANT Gece Pazarı

Gece Pazarı, belirli periyotlarla oyuna eklenen indirimli olarak rastgele 6 silah skini almanızı sağlayan bir oyun özelliği.

Riot Games, daha önceden yaptığı duyuruyla gece pazarının gelmesini uzun zamandır bekleyen oyuncuları hayal kırıklığına uğramayacağını, indirim oranlarını ve değerli skinlerin oyuncuları mutlu edeceğini vurguladı.

Artık, gece pazarında en az 2 özel seri silah skini bulunacak. Ayrıca, çeşitliliği artırmak için aynı silah için birden fazla skin gelmeyecek.

VALORANT Gece Pazarı ne zaman gelecek?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi VALORANT Gece Pazarı; oyuna 2 ayda bir, 2 hafta süreyle eklenen ve oyuncuların ekonomik olarak skin almasını sağlayan bir oyun özelliği. Riot Games, hiçbir zaman net bir tarih açıklamasa da genellikle dereceli kısımlarının bitişine kısa bir süre kala oyuncular Gece Pazarı özelliğine kavuşmuş oluyor.

Gece Pazarı, 2021 yılında sırasıyla; 11 Şubat, 7 Nisan, 2 Haziran, 29 Temmuz, 29 Eylül, 8 Aralık tarihlerinde oyuna eklenmişti. Yani bu, 2022 yılında da yakın tarihlerde oyuna eklenebileceği anlamına geliyor.

VALORANT Gece Pazarı nasıl değiştirilir?

Oyuncular uzun zamandır Riot Games’ten gece pazarında gelen skinleri değiştirme özelliği talep etse de Riot bunu hayata geçirmedi. Kartları açtıktan sonra, bir daha değişim mümkün değildir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Crosshair Nasıl Değiştirilir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Crosshair Nasıl Değiştirilir?

Sonraki İçerik
The Forest Sistem Gereksinimleri

The Forest Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""