Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Yeni Serious Sam Oyunu Bu Ay Piyasaya Sürülecek

Takip Et
Devolver Digital’in paylaştığı yeni bir tweet ile, yeni Serious Sam oyununun çıkacağı kesinleşti.
Görsel 4: Yeni Serious Sam Oyunu Bu Ay Piyasaya Sürülecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Serious Sam hayranlarını oldukça heyecanlandıran, yeni bir oyun veya en azından yeni bir DLC’nin çıkabileceği olasılığını akıllara getiren kısa Serious Sam tanıtımını büyük olasılıkla hatırlıyorsunuzdur. Yapılan açıklamayla, hayranların haklı oldukları ortaya çıktı ve serinin yeni oyununun bu ay piyasaya sürüleceği kesinleşti.

Geliştirici Croteam, yeni yıldan önce sadece 34 saniye olan şifreli bir teaser yayımlamıştı. Bu teaser ile birlikte gelen “Adamım, hava soğuk.” açıklamasıyla, yeni oyun hakkında pek fazla bilgiye sahip değildik.

Yayıncı Devolver Digital, paylaştığı yeni bir tweet ile birlikte yeni oyunun geleceğine dair, “Ya gelecek hafta yeni bir Serious Sam oyunu duyurulur ve bu ay içinde piyasaya sürülürse?” cümlesiyle hayranları heyecanlandırdı.

Serious Sam Fragmanı Neler İçeriyor?

Devolver’ın yeni tweet’i ile birlikte paylaştığı fragmanda, gün batımında dalgalarla birlikte sallanan bir şamandırayı ve Sam Stone’un buzla kaplı bir okyanusta küçük bir tekne ile yolculuk ettiğini görüyoruz.

Fragmanın devamında, tanıdık bir sesin “Dostum, hava soğuk.” dediğini duyuyoruz. “Ama hiçbir şey beni kıç tekmelemek kadar ısıtmıyor.” cümlesinin ardından Serious Sam logosu ile fragman sona eriyor.

Serinin yeni oyunu hakkında bildiklerimiz şu anda bu kadar. Oyunun kesin çıkış tarihi hala gizemini korurken, bu ay içerisinde çıkacağı söyleniyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Genshin Impact Enkanomiya Bölgesine Nasıl Gidilir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Genshin Impact Enkanomiya Bölgesine Nasıl Gidilir?

Sonraki İçerik
Görsel 6: The Ascent PlayStation Konsollarına Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Ascent PlayStation Konsollarına Geliyor

Alakalı İçerikler
""