Genshin Impact Enkanomiya Bölgesine Nasıl Gidilir?

Avatar photo
Takip Et
Bu rehberimizde size Genshin Impact Enkanomiya bölgesine nasıl gidebileceğinizi ve nasıl harita kilidini açabileceğinizi anlatacağız.
Görsel 4: Genshin Impact Enkanomiya Bölgesine Nasıl Gidilir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Genshin Impact 2.4 güncellemesiyle oyuncular, oyuna eklenen Enkanomiya bölgesine girmek için oldukça hevesliler. Genshin Impact Enkanomiya bölgesinde bir sürü bulmaca, hazine ve yepyeni düşmanlar içeriyor.

Genshin Impact Enkanomiya Bölgesi

Enkanomiya, Genshin Impact 2.4 güncellemesiyle Inazuma’ya eklenen en son bölgedir. Bu bölgeye erişmek için bazı görevleri tamamlamanız gerekecek.

Görevlere başlamadan önce emin olmanız gereken ilk şey 30. seviye olup olmadığınız. Bundan sonra aşağıdaki görevleri tamamlamanız gerekiyor.

  • Inazuma’nın tüm Archon görevleri,
  • “The Moon-Bathed Deep” görevi,
  • “The Still Water’s Flow” görevi.
Görsel 5: Genshin Impact Enkanomiya Bölgesine Nasıl Gidilir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Enkanomiya Bölgesine Nasıl Girilir?

Genshin Impact Enkanomiya bölgesinin kilidi açtıktan sonra, bölgeye giriş yapmak için Watatsumi Adasına gitmeli ve dönen havuza atlamalısınız. Havuz, Watatsumi Adası’nın ortasında yer alıyor.

Bu havuza atladıktan sonra Enkanomiya bölgesine ışınlanacaksınız. Bu havuz sizin için her zaman bir ışınlanma noktası olacak, bölgeye gitmek istediğiniz zaman bu havuzu kullanabilirsiniz.

Genshin Impact Enkanomiya Bölgesi Haritasının Kilidi Nasıl Açılır?

Enkanomiya Bölgesi, “A Glimpse into the Pale Night.” görevinde belirli bir noktaya ulaştıktan sonra açılacaktır. Görevi yaparken büyük bir mağaraya geldiğinizde büyük bir uçuruma kadar yürümeli ve adaya doğru gitmelisiniz.

O adada, Enjou ile buluşacağınız bir kütüphane bulacaksınız. Size haritayı anlatacak ve sizi duvarda bulunan haritayı deşifre edebileceğiniz yakın bir harabeye doğru yönlendirecektir. Aynı zamanda bu adı “The Subterranean Trails of Drake and Serpent” olan bir görevdir.

Haritada işaretlenmiş kalıntılara gidin ve orada bulunan iki konsolu etkinleştirin. Bunu yaptıktan sonra yapıya girin ve içinde bulunan sandığı açın. Bundan sonra, yanındaki haritayla etkileşime geçmek için Enjou’nun yanına dönün. Bu, Enkanomiya bölgesinin tümünü harita üzerinde görmenizi sağlayacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: League of Legends Yeni Şampiyonu Zeri İçin Video Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

League of Legends Yeni Şampiyonu Zeri İçin Video Yayımlandı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Yeni Serious Sam Oyunu Bu Ay Piyasaya Sürülecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yeni Serious Sam Oyunu Bu Ay Piyasaya Sürülecek

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.